banner461

Nevşehirdeki Vakıf ve Dernek Başkanlarından Özel Ziyaret

Nevşehirdeki Vakıf ve Dernek Başkanlarından, Yeni Atanan Milli Eğitim Müdür Yardımcısı ve Şube Müdürünü ziyaret ettiler.                                                                                                                                                                               

banner15
Nevşehirdeki Vakıf ve Dernek Başkanlarından Özel Ziyaret
22 Ekim 2016 Cumartesi 11:20

banner517
banner134
Mahmut Sami Ramazanoğlu Vakıf Başkanı Rafet Tekin, Şebnem Aile ve Gençlik Derneği  Başkanı Seyit Mustafa Akyüz ve Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu Fen Bilgisi Öğretmeni Mehmet Çiktemtepe tarafından Nevşehir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Murat Dildöken ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Murat Saltık’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu.

Müdür Yardımcısı ve Şube Müdürüne başarı temennisinde bulan Vakıf Başkanı Tekin , Vakıf ve dernek faaliyetleri hakkında bilgi verdi. 

Şebnem Dernek Başkanı Akyüz de Derneğin faaliyetleri hakkında bilgi verdi önceliğimiz eğitim bu manada elimizden geldiği kadar yanınızda olduğumuzu ve ortak çalışmalar yapabileceklerini bildirerek, görevlerinde  başarılar diledi. 

Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Murat Dildöken ve il Milli Eğitim Şube müdürü olan Murat Saltık'ta gerçekleştirilen ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, bu ülkenin sizler gibi vatanına ve milletine bağlı sivil toplum kuruluşlarına ihtiyacının olduğunu belirttiler.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.