Cumhur ittifakı üyeleri 31 Mart 2024 Yerel seçimler öncesinde saha çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran ve MHP Nevşehir İl Başkanı Adnan Doğu şehrin sorunlarını yerinde görmek ve vatandaşları dinlemek için şehrin her köşesini dolaşmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Gazhane Caddesi’ni dolaşarak esnafları dinleyen ve vatandaşlarla sohbet eden Kemikkıran ve Doğu, bugün de Yeni Mahalle Milli İrade Caddesi’ni gezdiler.

Burada esnafları gezen Kemikkıran ve Doğu istek ve talepleri dinledi.

Vatandaşlarla da sıcak sohbetlerde bulunan Kemikkıran esnaflarla her fırsatta görüştüklerini söyledi. Gerçekleştirdiği ziyaretleri değerlendiren Kemikkıran “
Milli İrade caddesindeyiz.  Kıymetli esnaflarımızı ziyaret ettik. Esnaf ziyaretimiz esnasında vatandaşlarımızla da sohbet etme imkanı bulduk. Bizlere kapılarını ve gönüllerini açan hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyor, esnaflarımıza hayırlı işler diliyorum. Misafirperverlikleri için değerli esnaflarımıza ve hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

MHP İl Başkanı Adnan Doğu'da; "Bugün Cumhur İttifakı İl Başkanları olarak Nevşehir'deki esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Esnafımızın, Cumhur ittifakına olan güven ve teveccühlerini de gördük. Tüm Nevşehir esnafımıza teşekkür ederim." dedi.