banner461

Nevşehirli Yarışmacı Kanal D’de Yatıya Misafirim Var'da...

Kanal D’nin yeni yarışma programı “Yatıya Misafirim Var” 30 Kasım Pazartesi günü başlayacak ve ilk bölümü Nevşehir'de başlayacak.

banner15
Nevşehirli Yarışmacı Kanal D’de Yatıya Misafirim Var'da...
27 Kasım 2020 Cuma 14:59

banner517
banner134

Nevşehir Avanoslu turizm rehberi Ferhat Akbaş'ın Yarışmacı olarak katıldığı Kanal D ekranlarının yeni yarışma programı “Yatıya Misafirim Var” 30 Kasım Pazartesi günü başlayacak ve ilk bölümünde Nevşehir'in yöresel lezzetleri ile tüm Türkiye de görücüye çıkacak.

30 Kasım Pazartesi ilk bölümüyle ekrana gelecek programda; ev sahipliğini yapan Nevşehirli Ferhat Akbaş, diğer 4 yarışmacıyı evinde ağırlayacak, gün boyunca şehrin tarihi ve turistik merkezlerini gezdirecek. Yarışmacımız akşam olduğunda ise bölgenin yöresel yemeklerini, geleneksel lezzetlerini evinde konuklarına sunacak. Ailelerinden uzakta kalan yarışmacıları misafirperverliği ile memnun etmeye çalışacak. Kıyasıya rekabetin yaşanacağı programda haftanın en yüksek puanını alan yarışmacı büyük ödülün sahibi olacak.

Kanal D’nin yeni yarışma programı “Yatıya Misafirim Var”, farklı kültürlere sahip yarışmacıları bir araya getirecek. Birbirlerini hiç tanımayan bu yarışmacılar, “Konuklarımı en iyi ben misafir ederim” diyecek ve kıyasıya rekabet edecek. ‘Yatıya Misafirim Var’ nasıl bir yarışma olacak?
Daha önce birbirlerini hiç tanımayan 5 yarışmacı, 5 farklı şehirde kıyasıya mücadele edecek. Yarışmacılar, her gün başka bir şehirde, o şehri temsil eden yarışmacının evinde misafir olacak ve geceyi orada geçirecek. Konuklar, o şehrin kültürünü tanıyacak, yemeklerini yiyecek ve misafirperverliğini yaşayacak.

Yarışmacılar, günün sonunda ev sahibine puan verecek. Ertesi gün, başka bir şehir, başka bir yarışmacı ile şehirlerarası mücadele devam edecek. Eğlenceli, bir o kadar da stresli anların yaşanacağı programda, hazırlanan yemekler damaklara, gezilen görülen yerler de gözlere hitap edecek.

Her yarışmacının kendine özgü hayat hikayesi, yaşam şekli izleyiciyle buluşacak. Her bölümde başka bir şehir, başka bir yaşam tarzı ve hayat hikayesi ekrana gelecek. İzleyiciler bazen gülecek, bazen de yarışmacıların çekişmeli sahnelerine tanıklık edecek.

Programın ilk hafta yarışmacıları; Nevşehir’den Ferhat Akbaş, Gaziantep’ten Oya Sesli, Hatay’dan Fidan Merve Kirtay, Mersin’den Rabia Ay ve Şanlıurfa’dan Hasan Ocakoğlu olacak.

Drama tadında bir reality olan programın genel yönetmenliğini Şafak Bakkalbaşıoğlu üstleniyor. “Yatıya Misafirim Var”, pazartesiden itibaren hafta içi her gün 16.00’da Kanal D’de!


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.