Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Nevşehir Milletvekili Emre Çalışkan, ziyaret ve çalışmalarına aralıksız devam ediyor. 

AK Parti Milletvekili Çalışkan, beraberinde Milletvekili Süleyman Özgün, İl Başkanı Ali Kemikkıran, Belediye Başkanı Mehmet Savran ve parti yöneticileri ile birlikte, Nevşehir Devlet Hastanesini ziyaret ederek, hasta ve hasta yakınlarına acil şifalar diledi.

Esnaflarla bir araya gelerek işlerinde kolaylıklar dileyen Çalışkan; “Vatandaşlarımızın ve esnafımızın sorunlarını dinleyip, beraber oturup sohbet ediyoruz. Sahada esnafımız ve vatandaşımız ile olmayı her zaman tercih ediyoruz. Esnafımızın ve halkımızın sorunlarına duyarlılık göstererek, onlarla birlikte daha güzel bir Nevşehir için çalışacağız” dedi.

Çalışkan, ardından, görevine yeni başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı’yı ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

AK Parti İl Yönetim Kurulu toplantısına katılarak, partililere bir araya gelen Milletvekili Çalışkan; “Meclis çalışmalarımız başlayana kadar, teşkilatımızla birlikte vatandaşlarımızla bir arada olacağız” diye konuştu.