banner461

Nevşehir Milletvekili Açıkgöz Ayasofya'da!

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, Ayasofya'da ilk cuma namazına katılmak üzere İstanbul'a gitti.

banner15
Nevşehir Milletvekili Açıkgöz Ayasofya'da!
24 Temmuz 2020 Cuma 12:45

banner517
banner134

AK PARTİ Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, 86 yıl sonra Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nde ilk namaz için İstanbul'a gitti.

İstanbul'da 86 yıl sonra yeniden ibadete açılan ve bugün ilk cuma namazı kılınacak Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nde AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz de cuma namazına katıldı.

Yıllar sonra Ayasofya’da kılınacak ilk cuma namazına katılacak Açıkgöz ve beraberindeki Milletvekilleri cami içerisinde çektiği fotoğrafla bu anı ölümsüzleştirdiler. Açıkgöz, Ayasofya'daki ilk cuma namazıyla ilgili sosyal medya hesabında duygularını şu sözlerle paylaştı:

ELHAMDÜLİLLAH

‪Kahraman milletimizle birlikte, aziz milletimizin lideri Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan'ın Başkanlığında  tarihe şahitlik ediyoruz...‬

‪Milletimize, devletimize, ümmet-i Muhammed’e hayırlı olsun.‬

‪#AyasofyaiKebirCamiiSerifi‬
‪#AyasofyaCamii

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılacağı Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'ndeki ilk cuma namazı Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş tarafından kıldırılacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.