banner461

Durmak yok, hizmete devam

Nevşehir’de pazarcılar odası başkanlığına yeniden seçilen Başkan Selim Özmen, yeni dönemde yeni projeler hazırlığında.

banner15
Durmak yok, hizmete devam
08 Şubat 2018 Perşembe 12:10

banner517
banner134
Yaklaşık 5 yıldır Türkiye’nin en modern pazaryerinde Nevşehir halkına en iyi koşullarda alışveriş yapabilme imkanını sağlayan ve şu ana kadar yaptığı projelerle Türkiye genelinden sayısız oda başkanının bizzat ziyaret edip örnek aldığı hizmetleri Nevşehir halkına sunan pazarcılar odasında yeni dönemde yepyeni projelerin hayata geçirilmesi planlanıyor.
Öncelikle yaz ve kış aylarında pazaryerinde yaşanan havalandırma ve ısıtma ile ilgili sorunları tamamen ortadan kaldırmayı planlayan Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen bu konudaki girişimlerine aralıksız devam ediyor.
Pazaryerin halkın ilgisinin her geçen gün artmasından yola çıkan Özmen’in yeni dönemdeki bir başka projesi ise pazaryerinde nöbetçi pazarcı uygulaması olacak.
Haftanın iki günü hizmet veren pazarcı esnafının da faydasına geliştirilecek proje ile vatandaşın taze, uygun fiyata sebze ve meyveye ulaşımını pazarın açık olmadığı diğer günlere de yayabilmek olacak. Her iki projede önümüzdeki günlerde olgunlaştırılmasının ardından hayata geçirilecek.

Kaynak: MHA

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.