banner461

Gizligider; 'Nevşehir'e Dev Projelere Başlıyoruz...'

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider, İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük ve DSİ Genel Müdürü Murat Acu’yu ziyaret ederek Nevşehir’de gerçekleştirilecek dev projeler hakkında istişarelerde bulundu.

banner15
Gizligider; 'Nevşehir'e Dev Projelere Başlıyoruz...'
15 Ağustos 2017 Salı 18:52

banner517
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider, yaptığı değerlendirmelerde şunları ifade ettiler.

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri olarak Belediye Başkanlarımız ve İl Genel Meclisi Başkanımızla birlikte İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük ve DSİ Genel Müdürü Murat Acu’yu ziyaret ederek Nevşehir’de gerçekleştirilecek dev projeler hakkında değerlendirmelerde bulunduk.
Belediyelerimizin gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunduğumuz İller Bankası ziyaretimizde ilimizde yapılacak yatırımlar ve projeler için destek olması konusunda talebimizi ilettik. Gerekli maddi desteğin sağlanması hususunda Genel Müdürümüz Yusuf Büyük’ün ilgisi ve desteğine teşekkür ediyorum.
Yine Nevşehir heyeti olarak ziyaret ettiğimiz DSİ Genel Müdürü Murat Acu ile ilimizde devam eden ve planlanan sulama, taşkın koruma ve içme suyu projelerini değerlendirdik. İlimizin ihtiyaç duyduğu projeleri gündeme getirdiğimiz toplantıda Genel Müdürümüze destekleri ve pratik çözümleri için teşekkür ediyor, devam eden ve planlanan tüm yatırımların ilimize ve hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.