banner461

Kaymaklı’da Kapsamlı Yol Atağı

Kaymaklı Belediyesi, kasaba içi araç ve yaya trafiğinde ulaşımı daha da sağlıklaştırmak için çalışmalarını sürdürüyor.

banner15
Kaymaklı’da Kapsamlı Yol Atağı
01 Ağustos 2017 Salı 14:13

banner517
banner134
Kaymaklı’da belde genelinde kapsamlı yol çalışmaları yürüttüklerini açıklayan Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma, “Beldemizin ara sokaklarında ve ana arterlerde devam eden ve başlayacak olan çalışmalarımız mevut. Hem araç trafiğinde hem de yaya trafiğinde vatandaşlarımızı rahat ettirmek için gece gündüz çalışıyoruz” dedi.
18. Madde kapsamında açılan yolların altyapı ve üstyapı çalışmaları hızla tamamlanıyor.
2016 yılında altmış bin metrekare kilitli taş parke döşendiğini ifade eden Başkan Elma, “Kullanım, uygulanabilirlik ve görsel olarak asfalta göre daha uygun olan taş parke uygulamasını hızlandırdık. Bu yıl öngörülen hedef yetmiş bin metrekare ama bu rakamı da geçeceğimizin farkındayız. Yol medeniyettir diyor ve bu düşünceden hareketle beldemizin yollarını güzelleştiriyoruz” diye konuştu.
Kaymaklı’nın mahallerinin tamamında belediye ekiplerinin çalışma yürüttüğünü ifade eden Başkan Elma açıklamasını şöyle tamamladı: “Beldemizde başlattığımız hizmet atağı aynı kararlılık ve sürekliliğiyle devam ediyor. Beldemizin dört bir yanında sürdürülen yol yapım çalışmalarıyla mahallelerimizin sokaklarını güzel ve kullanışlı hale getiriyoruz. Kilitli taş parke ve asfalt çalışmalarımız mahallelerimizin çehresini değiştirmeye devam ediyor.”

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.