banner461

Nevşehir'de polis alarma geçti!

Nevşehir'de polis, trafiği tehlikeye sokan motosikletler ile gürültü çıkararak vatandaşlara rahatsızlık veren şahıslara göz açtırmıyor.

banner15
Nevşehir'de polis alarma geçti!
06 Ekim 2017 Cuma 19:53

banner517
banner134
Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü tarafından farklı noktalarda motosiklet uygulaması gerçekleştirildi. 
Nevşehir'de trafik polisleri okulların açılmasıyla birlikte motosikletler üzerinde uygulamalarını sıklaştırdı. İlimiz Nevşehir'de Motorsiklet kazalarındaki artış ve yapılan ihbarlar neticesinde ilimizin farklı noktalarında motosiklet uygulaması gerçekleştirildi. 

Motosikletlilere Göz açtırmıyorlar
Türkiye’de nüfus ortalamasına göre en çok motosikletin bulunduğu iller arasında yer alan Nevşehir il genelinde kurallara uymayan motosiklet sürücülerinin aşırı hız yapması yüzünden trafiği tehlikeye düşüren motosikletler üzerinde denetimler arttırıldı. Uygulama sonrası sorgulanan motosikletlerde tescilsiz olanlara idari para cezası uygulandı.

Polisin, Gün içerisinde düzenli bir şekilde yaptığı uygulamalarda çalıntı, aranan, yakalamalı/hacizli, tescilsiz motosikletlere ve trafik kurallarına uymayan sürücülere yönelik, Asayiş Şube Müdürlüğü ve Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü görevlilerince yakalanıyor.

Nevşehir'de trafik polisleri tarafından, abartı ses çıkartan motosikletlerin egzozlarını çıkararak, ehliyeti olmayan sürücülere ceza yazıldığı, denetim ve uygulamaların süreceği bildirildi.


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Asilturk - 4 yıl önce
60 yaşındaki bağa gidip gelen adamı çevirip ceza kesiyorlar