banner461

Nevşehir Finalde

Skoda tarafından düzenlenen “Güzel Şehrim ve Skoda’m” fotoğraf yarışmasında Nevşehir’i temsil edecek fotoğraf belirlendi. Nevşehir’den Erkan Uçar’ın çektiği fotoğraf, Türkiye birinciliği için yarışacak 10 fotoğraftan biri oldu.

banner15
 Nevşehir Finalde
18 Aralık 2014 Perşembe 23:16

banner517
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Skoda tarafından düzenlenen “Güzel Şehrim ve Skoda’m” fotoğraf yarışmasında Nevşehir’i temsil edecek fotoğraf belirlendi. Nevşehir’den Erkan Uçar’ın çektiği fotoğraf, Türkiye birinciliği için yarışacak 10 fotoğraftan biri oldu.

Yarışmanın ilk etabında Skoda otomobiliyle kentinin güzelliğini aynı karede buluşturduğu fotoğraf ile yarışmaya katılan Erkan Uçar şimdi Türkiye birincisi olmak için tüm Nevşehirlilerin oylarını bekliyor.

“Güzel Şehrim ve Skoda’m” fotoğraf yarışmasında Nevşehir’in Türkiye birincisi olması için katkıda bulunmak istiyorsanız Skoda’nın Facebook sayfası olan www.facebook.com/SkodaTurkiye adresini ziyaret edip oy kullanabilirsiniz.

Türkiye birincisinin belirleneceği oylama 21 Aralık tarihine kadar devam edecek. Kayseri, Sinop, Trabzon, Ardahan, Bursa, Eskişehir, İstanbul, Konya ve Samsun’un da ilk 10 içinde yer aldığı yarışmada, ilk üçe giren fotoğraflar çeşitli ödüller kazanırken, oy kullananlar da sürpriz hediyelerin sahibi olacaklar. Türkiye birincisi olan yarışmacı 1 gece konaklamalı İstanbul gezisi, ikinci olan yarışmacı tablet ile ödüllendirilirken, üçüncüye ise bir fotoğraf makinesi hediye edilecek. Nevşehir’i temsil eden fotoğrafa destek vermek için Skoda Türkiye Facebook sayfasına girip beğendiğiniz fotoğrafı oylamanız yeterli olacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.