banner461

Nevşehir'in İlk Çocuk Kuaförü Ürgüp'te Açıldı

Nevşehir'in Ürgüp ilçesinde Yıllardır bayan / bay kuaförü sektöründe faaliyet gösteren Selim Kebapçı, çocuklara özel bir işletmeyi hayata geçirmeye hazırlanıyor.

banner15
Nevşehir'in İlk Çocuk Kuaförü Ürgüp'te Açıldı
10 Ağustos 2017 Perşembe 16:43

banner517
banner134
Nevşehir'in Ürgüp ilçesindeYıllardır bayan / bay kuaförü sektöründe faaliyet gösteren Selim Kebapçı, çocuklara özel bir işletmeyi hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Ürgüp'te uzun yıllardır bayan kuaförlüğü ardındanda Ortahisar'da bay kuaförlüğü yapan Selim Kebapçı, Ürgüp'e yeni bir işletmeyi kazandırmaya hazırlanıyor.

Nevşehir'in İlk Çocuk Kuaförü ...

Çocukların saç kesimine yönelik fiziki hazırlık çalışmaları tamamlanmak üzere olan kuaförde küçük çocuklar için her şey düşünülüyor.
Çocukların saç kesiminin korkudan çok, eğlenceye dönüştürmenin amaçlandığı "Çocuğumun kuaförü" adlı işletmede çocukların saç kesimi kabus olmaktan çıkacak, çocuklar saç traşı olmayı ve saçını kestirmeyi iple çekecek.

0-15 yaş arasında kız erkek tüm çocuklara hizmet verecek Çocuğumun kuaförü Selim Amca'nın salonu 12 Ağustos 2017 Cumartesi günü açılmaya hazırlanıyor.

Salon tasarımından, kullanılan araç gereçlere varıncaya kadar herşeyin en değerlilerimiz çocuklara özel tasarlandığı salonda fiyatlarında gayet makul olacağı belirtiliyor.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.