banner461

Nevşehir Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesine İlk kez Dahiliye Polikliniği Açıldı

Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesine İlk kez Dahiliye(İç Hastalıkları) Polikliniği açıldı. Ayrıca Engelli hastaların yürümelerine destek amacı ile H/P Cosmos Koşu Bandı yerleştirildi

banner15
Nevşehir Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesine İlk kez Dahiliye Polikliniği Açıldı
08 Ocak 2015 Perşembe 19:52

banner143
banner134

 Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesine İlk kez Dahiliye(İç Hastalıkları) Polikliniği açıldı. Ayrıca Engelli hastaların yürümelerine destek amacı ile H/P Cosmos Koşu Bandı yerleştirildi.

 

Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Muhammet Çömçe; ”Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğimize bağlı Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanemizde 2015 yılı Fizik Tedavi Hizmetlerinin sunumunda, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanlarının yanında, ilçenin sağlığına katkı sağlamak amacı ile Dahiliye Polikliniğinin açılmasına ve Engelli Hastalarında eksersiz yapmalarına olanak sağlayan H/P Cosmos Koşu Bandı yerleştirilmesi gerekliliğine karar verildi. Yapılan çalışmalar sonucunda 05.01.2015 tarihi itibari ile Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesinde ilk defa Dahiliye Polikliniği açılarak  Uzm. Dr. Hasan Levent göreve başlayarak hasta kabulune başlamıştır. Ayrıca tedavi sonrası yeniden yürüme özelliği kazanmış hastaların yürümelerine destek amacı H/P Cocmos Koşu bandı cihazın kurulumu gerçekleşmiştir. Halkımıza Hayırlı Uğurlu Olsun” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.