banner461

Nevşehir'de Denetimler Aralıksız Sürüyor

Yazıhüyük Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirdikleri denetim çalışmaları aralıksız devam ediyor.

banner15
Nevşehir'de Denetimler Aralıksız Sürüyor
08 Temmuz 2015 Çarşamba 16:49

banner517
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Yazıhüyük  Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirdikleri denetim çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Gıda imal ve satış noktalarında gerçekleştirilen denetimlerde, sorumluluk alanına giren konularda işletme sahiplerine gereken uyarılarda bulunuyor, kurallara uygun olmayan esnaflara da cezai işlem tutanağı düzenliyor.

Yazıhüyük  Belediyesi Zabıta ekipleri,  gıda imalatının ve satış işlemlerinin gerçekleştirildiği kendi sorumluluk alanına giren tüm işlemlerde denetim çalışmalarını devam ettiriyor.

En temel ihtiyaç maddesi konumundaki ekmek ve pide üretiminin gerçekleştirildiği fırınlar başta olmak üzere manav, kasap ve marketlerde yoğunlaşan denetimlerde  Yazıhüyük Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri,  işletme sahiplerine gerekli uyarılar yaparken, kurallara uygun hareket etmedikleri belirlenen işletmelere de gerekli cezai işlem uyguluyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.