banner461

Ördü birlik başkanlığına adaylığını açıkladı

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü, Mayıs ayında yapılması beklenen birlik genel kurulu öncesinde yeniden başkanlığa adaylığını açıkladı.

banner15
Ördü birlik başkanlığına adaylığını açıkladı
16 Şubat 2018 Cuma 11:17

banner517
banner134
Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü, Mayıs ayında yapılması beklenen birlik genel kurulu öncesinde yeniden başkanlığa adaylığını açıkladı.
Adaylığını Nevşehir’in Acıgöl ilçesinde, Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanlığında açıklayan Esnaf Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü, “Değerli Nevşehir Kamuoyu ve Kıymetli Esnaf ve Sanatkarlarımız. Malum olduğu üzere her 4 yılda bir olmak üzere Ocak ayından başlayarak ilimizdeki esnaf ve sanatkarlar odalarımızın genel kurullarını yapmaya başladık.  Şu ana kadar 18 Odamızın genel kurulunu yaptık. Gayet seviyeli genel kurullar geçirdik. Adeta düğün havası içerisinde, birlik ve beraberlik içerisinde bu genel kurullarımızı yaptık. Önümüzdeki günlerde odalarımızın genel kurulları tamamlanacak. Mayıs ayı içerisinde de Birlik Başkanlığımızın genel kurulunu yapacağız. Bilindiği üzere iki dönemdir birlik başkanlığı görevini yürütüyorum. Yönetim kurullarımızın, delegelerimizin teveccühleriyle iki dönemdir bu görevi yapmaya gayret etmekteyim. En iyisini ben yaptım hiçbir zaman demedim. Benden iyi hiç kimse yapamaz demedim. Benim hiç hatam olmamıştır demedim. Çünkü kusursuzluk Cenabı Allah’a mahsustur. Mutlaka bu süreç içerisinde bizimde yanlışlarımız, kusurlarımız olmuştur. Ama kusurlarımızdan ve yanlışlarımızdan ders çıkarıp bu yanlışlara bir daha düşmemenin çabası içerisinde oldum. Birlik Başkanlığına aday olduğumu Nevşehir kamuoyu ile paylaşmak istedim. Bu açıklamayı alışılagelmiş bir biçimde değil de bir ilçemizde yapmak istedim. Acıgöl ilçemizde adaylığımı açıklamak istedim. Acıgöl’ün bendeki yeri her zaman ayrı olmuştur. Acıgöl ilçesinde bu açıklamayı yapmanın bize uğurlu geleceğini düşündüm. Ya Allah, Bismillah diyerek bu konudaki çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Ben seçim kazanmak istemiyorum. Ben gönülleri kazanmak istiyorum. 24 odamızın hiçbirini ayırt etmeden, ötekileştirmeden tüm odalarımızı birlik genel kurulumuza kadar ziyaret edeceğim. Bütün delegelerimizin desteklerini isteyeceğim. Cenabı Allah nasip ederse bir kez daha birlik başkanlığına aday olduğumu tüm Nevşehir kamuoyuna duyuruyorum” açıklamalarında bulundu.
Birlik başkanı ördü, önümüzdeki günlerde sürpriz açıklamalarda bulunmaya devam edeceğini de sözlerine ekledi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.