banner461

Türkiye'nin En Hızlı Postacıları Ürgüp'te Belli Olacak

46. Posta Dağıtıcıları Yürüyüş Yarışması Türkiye Finali Nevşehir'in Ürgüp ilçesinde yapılacak. Ve Türkiye'nin En Hızlı Postacıları Belli Olacak.

banner15
Türkiye'nin En Hızlı Postacıları Ürgüp'te Belli Olacak
05 Ekim 2017 Perşembe 13:22

banner517
banner134
46. Posta Dağıtıcıları Yürüyüş Yarışması Türkiye Finali için geri sayım başlarken Ürgüp'te son hazırlıklarda tamamlandı.7 Ekim Cumartesi günü 46.sı Nevşehir'in Ürgüp ilçesinde gerçekleştirilecek olan Posta Dağıtıcıları Yürüyüş Yarışması Türkiye Finaline katılmak üzere Türkiyenin farklı illerinden Ürgüp'e gelecek tüm Posta Dağıtıcılarına Ürgüp yöresel ürünlerinin yer aldığı hediyeler Ürgüp belediyesinden... 
Ürgüp Belediyesi'nin hediye çantasında Meşhur Ürgüp Sivirisi (Kabak Çekirdeği) , Kuru üzüm, Pekmez,  Kayısı kurusu, Hediyelik olarak maket peri bacaları, Anahtarlık Balon vs. yer alıyor.

46. Balkan Ülkeleri Postacı Yürüyüş Yarışması’nda ülkemizi ve PTT A.Ş.’yi temsil edecek aday kadroyu belirlemek amaçlarıyla düzenlenecek yarışma 7 Ekim’de gerçekleştirilecek. 2017 Yılı Postacı Yürüyüş Yarışması Türkiye Finali’nde 35 kadın ve 65 erkek sporcu mücadele edecek.

Tüm yarışmacılara başarılar dileriz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.