banner461

Ülkü Ocakları Başkanı Türker’e muhteşem karşılama

Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Türker ve beraberinde ki heyet iadeyi ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Yer yer heyetini ziyaretleri ilginç ve bir o kadar da renkli görüntülere sahne oluyor.

banner15
Ülkü Ocakları Başkanı Türker’e muhteşem karşılama
13 Şubat 2018 Salı 14:35

banner517
banner134
Ziyaretler kapsamında Ocak Başkanı Ali Türker ve heyeti,  Göreme beldesinde bulunan Turizmci Rahmi Özgür’ün at çiftliğe gitti. Heyet at çiftliğine yaklaştığı esnada at binmiş gençler ellerinde Türk bayrağı ve Ülkü Ocaklarını simgeleyen Bozkurt bayrakları ile karşılandı. Şaha kalkan atlarda ki gençler bozkurt işareti yaparak heyete çiftliğe kadar eşlik etti.
Muhteşem görüntülerin ortaya çıktığı ziyarette heyet çiftlik sahibi Rahmi Özgür ile kısa görüşme yaparak ocak faaliyetleri hakkında bilgiler aktardı.
Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanlığının faaliyetlerini yakından takip ettiğini ifade eden çiftlik sahibi Rahmi Özgür ise, yeni yönetim ile Ülkü Ocaklarının daha güzel işlere imza atacağına inandığını söyledi.
Ziyaretin ardından Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Türker çiftlikte at binerek, kararlılık mesajı vermeyi de ihmal etmedi.

Kaynak: MHA

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.