Nevşehir Masterlar Futbol Kulübü adına Şenol Ünal tarafından 14 yaşındaki merhum Hafız Melih Bahşi adına organize edilen ahde vefa Masterlar Futbol Turnuvası sona erdi.

Geçtiğimiz günlerde Uçhisar kasabasında meydana gelen elim trafik kazasında hayatını kaybeden 14 yaşındaki merhum Hafız Melih Bahşi adına düzenlenen futbol turnuvasına Nevşehir'le birlikte Kayseri, Niğde ve Konya Seydişehir'den gelen toplam 6 takım katıldı.

Karşılaşmayı Nevşehir İl Milli eğitim Müdürü Memet Polat, Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü, Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Erdoğan Korkutmaz, Nevşehir ASKF Başkanı Mustafa Avcı, TFF Nevşehir Temsilcisi Tolga Karaca, Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı ve FİB Haber Genel Yayın Yönetmeni Fikret Çapacı ile merhum Hafız Melih Bahşi'nin babası Osman Bahşi ve çok sayıda spor severler izledi.

Turnuva sonunda Kayseri Ehlikeyf master takımı turnuva şampiyonu olurken, Kayseri 38 Masterlar 2., Konya Seydişehir Veteranlar 3., Niğde Veteranlar ise turnuvayı 4. olarak tamamladı.

Avanos çim sahasında yağmur altında oynanan final maçında Kayseri Ehlikeyf master takımı, Kayseri 38 Masterları’nı 2-1 mağlup ederken, karşılaşmanın ardından Uçhisar Millocal Restaurant'ta kupa töreni düzenlendi.

Belediye Başkanı Osman Süslü'nün ev sahipliğinde Uçhisar'da düzenlenen yemekli kupa töreni proğramında dereceye girenlere kupaları ve katılım gösterenlere plaketleri takdim edildi.

Turnuvayı düzenleyen Şenol Ünal merhum Melih Bahşi ailesine plaket takdim ederken, düzenlenen turnuvaya katılım gösteren tüm takım oyuncularının imzaladığı üzerinde Melih Bahşi yazan Galatasaray'ın 50 sırt formasını Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Erdoğan Korkutmaz tarafından aileye hediye etti.

Tören öncesi bir konuşma yapan Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü, elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden 14 yaşındaki yavrumuz Hafız Melih Bahşi anısına düzenlenen Masterlar futbol turnuvası kapsamında burada bulunuyoruz." dedi.

Nevşehir'le birlikte Kayseri, Niğde ve Konya Seydişehir'den gelen toplam 6 Masterların katılımı ile düzenlenen Hafız Melih Bahşi Masterlar Futbol turnuvasının güzel bir organizasyonla amacına ulaştığını belirten Osman Süslü, şunları söyledi:

“Merhum Hafız Melih Bahşi Futbol turnuvası ile burada öncelikle Bahşi ailemizin acısına ortak oldunuz, birlikteliği, dostluğu arkadaşlığı pekiştirdiniz. Umarım Nevşehir Uçhisar'dan mutlu olarak ayrılıyorsunuzdur. Burada başlayan dostluğun birlikteliğin devam etmesini temenni ediyorum. Katılımınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu turnuvayla Merhum 14 yaşındaki Hafız Melih Bahşi yavrumuzu andık. Allah rahmet eylesin. İnşallah gelecek yıl yine burada biraraya geliriz. Bu güzel ortamı birlikteliği güçlendiririz. Bu anlamlı ve güzel organizasyon için Şenol Ünal beye ve turnuvada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmanın ardından merhum Hafız Melih Bahşi'nin ailesine günün anısına plaket veren Başkan Osman Süslü, aynı zamanda turnuva ikincisi Kayseri 38 Masterlarına kupasını da takdim etti.

Turnuva için Şenol Ünal ve Belediye Başkanı Osman Süslü'ye teşekkürlerini ifade eden Merhum Melih Bahşi'nin babası Osman Bahşi, günün anısına plaket takdiminde bulundu. 

Bu anlamlı organizasyona imza atan turnuva organizatörü Şenol Ünal, Elim bir kazada kaybettiğimiz hafız Melih Bahşi anısına düzenlemiş olduğumuz turnuvaya katılım sağlayan tüm takımlara ve gösterdikleri centilmence mücadeleden dolayı sporcuları kutlayarak teşekkür etti.

Kapadokya Master Cup Veteranlar futbol turnuvası şampiyonu Kayseri Ehlikeyf Master Takımına kupasını Osman Bahşi vererek başarıların devamını temenni etti.

Turnuvada ayrıca Manisa'ya tayini çıkan eğitmen Ercan Kılıç'a da günün anısına plaketleri takdim edildi.

Turnuvaya katılan tüm takımlara birer katılım plaketi verilmesinin ardından çekilen hatıra fotoğrafı ile sonra erdi.

Turnuvaya katılan tüm takımlar bu anlamlı organizasyon için Şenol Ünal'ı tebrik ettiler.