banner461

Göre Belediye Başkanı Mustafa Topçu, Ramazan Bayramını Kutladı

Göre Belediye Başkanı Mustafa Topçu, Ramazan Bayramı Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı.

banner15
Göre Belediye Başkanı Mustafa Topçu, Ramazan Bayramını Kutladı
12 Mayıs 2021 Çarşamba 22:24

banner517
banner134

Başkan Mustafa Topçu yayınladığı mesajda “Dinimizin, rahmet, merhamet ve bereket ayı olarak nitelediği mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak, milletçe muhabbetle kucaklaştığımız bir bayrama  daha kavuşmuş bulunuyoruz.

Bu vesileyle Ramazan Bayramınızı en kalbi dileklerimle kutluyor, bu mübarek bayramın, bizleri her zamankinden daha çok birbirimize yakınlaştırmasını, kardeşliğimizi,  dostluğumuzu pekiştirmesini temenni ediyorum.” dedi.

Gazze’de Müslüman Filistin halkına karşı uygulanan vahşete de değinen Başkan Mustafa Topçu, İsrail’in bölgede uyguladığı insanlık dışı muamelelerin bir an önce sona erdirmesini dileyerek “Bayramın, bilhassa İslam coğrafyasında, acı ve umutsuzluk içinde, gözyaşları içinde yaşamak durumunda olan kardeş halkların yaralarına merhem olmasını Allah’tan temenni ediyorum.

Bayramlar toplumsal barış  için, sevgi, dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberliğimiz için mükemmel bir vesile, eşsiz bir fırsattır.

Bu vesile ile Filistin’de dökülen kanın ve gözyaşının bir daha yaşanmaması dileği ile gönüllere mesafenin olmadığını, gönül birliğimizin her daim baki olduğunu hatırlatarak değerli Göreli hemşerilerimin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, Mübarek Ramazan Bayramının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa önce sağlık, barış, huzur ve refah getirmesini Cenabı Allah’tan temenni ediyorum.” şeklinde konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.