banner461

Gülşehir’in Büyümesine Katkı Sağlayacağız

Gümüşkent Belediye Başkanı Arıkan, Kasaba olarak bütün Hizmetlerini tamamlayan Gümüşkent kasabasının Gülşehir ilçesine Yük olmaya değil Yük almaya talip olduğunu ifade etti.

banner15
Gülşehir’in Büyümesine Katkı Sağlayacağız
27 Temmuz 2013 Cumartesi 14:48

banner517
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Gümüşkent Belediye Başkanı Arıkan, Kasaba olarak bütün Hizmetlerini tamamlayan Gümüşkent kasabasının Gülşehir ilçesine Yük olmaya değil Yük almaya talip olduğunu ifade etti.

Arıkan, Alt yapısından üst yapıya hemen her konuda hizmetlerini tamamlamış olan Gümüşkent kasabasının bağlı bulunduğu Gülşehir ilçesine bağlanması ile İlçenin büyümesine katkı sağlayacağını belirterek bu çalışmaların kısa zaman içinde tamamlanmasını beklediğini ifade etti.

Başkan Arıkan, “Üzerinden Türkiye’nin en büyük ırmağının geçtiği Anadolu’nun en gözde mekanı Gülşehir ilçesinin Yeni Büyükşehir Yasası gereği 2 binin altında kalan beldeleri nedeniyle Abuşağı, Karacaşar, Tuzköy ve Gümüşkent kasabaları köye dönüşeceği için hiçbir beldesi kalmayacak. Bizim buradaki en büyük düşüncemiz bu çalışma ile Gülşehir ilçesinin büyümesinin önünü açılacak olması. Şuan gerek Gümüşkent’li gerekse Gülşehirli hemşerilerimiz bu konuya oldukça sıcak bakıyor. İnşallah Gümüşkent ve Gülşehir ilçemiz için hayırlı olur” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
gümüşkent - 8 yıl önce
hemşeriler sıcak mı bakıyor ?!
Avatar
salanda - 8 yıl önce
içimiz yanıyo ne hallere düştük!
başkan derhal halkla bi toplantı yapılsın kahvede veya salonda.
Avatar
karsi mahalleli - 8 yıl önce
Anlasilan muhtarligi kovaliyon simdide.
Avatar
misafir - 8 yıl önce
5 senedir gülşehir de yaşıyorum.ben bir büyüme görmedim burda.gümüşkent dğl gülşehirin bütün köy we kasabalarını bağlasanız ne çıkar????
Avatar
Memleket hizmet sevdalısı - 8 yıl önce
Elini taşın altına koyacak insan lazım, taşın altında kalmayacak...
Avatar
Ne Biliyon - 8 yıl önce
gümüşkentli sıcak felan bakmıyor. kendi düşünceni kendine sakla sayın arıkan.
Avatar
Bayram Celik .Köln - 8 yıl önce
INSALLAH GULSEHIR DAHA IYI OLUR BUNU HAK EDIYOR ALLAH BELEDIYE BASKANIMIZA YARDIM ETSIN DAHA IYI BIR GULSEHIR ICIN.SELAMLAR