banner461

Hem Mursi’ye, Hem de İslam Alemine Dua Edecekler

28 Aralık 2014 Pazar günü sabah namazını Kurşunlu Camii'nde idrak ederek duaya icabet edecek olan Nevşehir gençliği toplumsal bir duyarlılık örneği daha sergileyecek.

banner15
 Hem Mursi’ye, Hem de İslam Alemine Dua Edecekler
23 Aralık 2014 Salı 16:40

banner517
banner134

NEVŞEHİR(MHA) 28 Aralık 2014 Pazar günü sabah namazını Kurşunlu Camii'nde idrak ederek duaya icabet edecek olan Nevşehir gençliği toplumsal bir duyarlılık örneği daha sergileyecek.

Konuyla ilgili yapılan açıklamada;  “Bu ümmeti sabah namazına kalkan gençler uyandıracak” sloganıyla yola çıkan gençler, 28 Aralık günü çeşitli illerde olduğu gibi Nevşehir'de de sabah namazında Alem-i İslam’ın yoğun gündem altında gündemden düşen zindandaki lideri Mursi için toplanacak. Nevşehir de Kurşunlu Camii’nde gerçekleşecek bu etkinliğe özellikle gençlerin katılımı Müslümanın gündeminden düşmemesi gereken Mursi’nin hatırlanması ve sahip çıkılması açısından çok önemlidir” denildi.

Cihan Devleri Osmanlı'nın miras bıraktığı topraklarda yaşanan acı ve zulme dikkat çekmek için bir araya gelecek olan gençler, Osmanlı'nın ardından bölgede fitne ve bozgunculuğu artırarak yayan dış odakların ve batının sinsi oyunlarına karşı Müslümanları uyarma ve uyandırmayı hedefliyorlar

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.