banner461

Açıkgöz, AK Parti Malatya 7. Olağan İl Kongresine katıldı

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, AK Parti Malatya İl Başkanlığı 7. Olağan Kongresine katıldı.

banner15
Açıkgöz, AK Parti Malatya 7. Olağan İl Kongresine katıldı
26 Ekim 2020 Pazartesi 17:18

banner517
banner134

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleri bazı bakanlar ile parti üst yöneticilerinin  katılımıyla  gerçekleştirilen Malatya 7. Olağan İl Kongresi’ne katılan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamasında;  "Allah’ın izni ve milletimizin desteğiyle, Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğindeki bu kutlu yürüyüşümüzü ne yaparlarsa yapsınlar durduramayacaklar." dedi.

Büyükşehir Belediyesi yanındaki miting alanında gerçekleştirilen kongreye ilişkin açıklamada bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, "Zulmün ateşi sönene, zalimin gücü bitene kadar durmayacağız. Her şey Güçlü Türkiye için #inandığınyoldayürü...

Kayısı kenti, güzel  #Malatya'mızda AK şölenimizi, AK kongremizi coşkuyla gerçekleştirdik. Malatya'mıza, AK Teşkilatlarımıza, milletimize hayırlı olsun" dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir ise yaptığı açıklamada; "Sayın Genel Başkanımızın katılımıyla gerçekleştirdiğimiz Malatya Kongremiz teşkilatımıza hayırlı olsun. İl Başkanımız İhsan Koca ve yeni ekibimizi tebrik ediyor, hayırlı çalışmalar diliyorum." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.