banner461

Açıkgöz, 'Değerli Meslektaşlarım, '14 Mayıs Dünya Eczacılık Günü'müz Kutlu Olsun."

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi, Ecz. Mustafa Açıkgöz, Dünya Eczacılık Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

banner15
Açıkgöz, 'Değerli Meslektaşlarım, '14 Mayıs Dünya Eczacılık Günü'müz Kutlu Olsun."
13 Mayıs 2022 Cuma 21:19

banner517
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi, Ecz. Mustafa Açıkgöz, Dünya Eczacılık Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Albayrak, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Sağlık hizmetlerimizin temel birimini oluşturan, ilacın üretiminden, hastalarımıza ulaşmasına kadar hoşgörü, anlayış, ilgi ve insanî sorumluluklatoplum sağlığının korunması için mücadele eden,hastalarımıza en yakın sağlık danışmanlığı yapan değerli meslektaşlarım eczacılarımıza minnettarız.

14 Mayıs; eczacılığın anlam ve öneminin hatırlanması, mesleğe ömür, emek, katkı ve gönül vermiş, çok değerli hizmetleriyle ve gayretleriyle değer kazandırmış eczacılarımızın yâd edilebilmesine bir vesiledir ancak hayatımızın vazgeçilmesi eczacılarımız ailemizin bir parçasıdır.COVID-19 mücadelesinde kaybettiğimiz eczacı meslektaşlarımızı ve fedakâr tüm sağlık çalışanlarımızı minnetle, hayır dua ile yâd ediyorum.Bu vesile ile eczacı bir milletvekili olaraksaygın mesleğin emektarları, değerli meslektaşlarım, tüm Eczacılarımızın 14 Mayıs Dünya Eczacılık Günü’nün kutluyor, hayırlı ve bereketli çalışmalar diliyorum."

Ecz. Mustafa AÇIKGÖZ

AK PARTİ Nevşehir Milletvekili

TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.