banner461

Ak Parti İl Başkanı Yanar, Mahalle Toplantısına Katıldı

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, 2000 Evler ve 15 Temmuz mahallerinin başkanları ile istişare toplantısında bir araya geldi.

banner15
Ak Parti İl Başkanı Yanar, Mahalle Toplantısına Katıldı
10 Ekim 2018 Çarşamba 20:32

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar ve Merkez İlçe Başkanı Edip Avşar, 2000 Evler ve 15 Temmuz mahallerinin başkanları ile istişare toplantısında bir araya geldi.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, toplantının açılış konuşmasında mahalle başkanlarının önemli bir görev icra ettiğini belirterek, 2019 seçimlerinde partinin tüm organlarına önemli görevler düştüğünü ifade etti.

İl Başkanı Yanar burada yaptığı konuşmasında "AK Parti bütün hücreleriyle çalışıyor. Çalışmaların nasıl yapıldığını partinin her kademesinde yapılan çalışmalar kontrol ediyor. Nevşehir'de aylık olarak düzenlediğimiz mahalle başkanları toplantısının bu ayki toplantısında 15 Temmuz ve 2000 Evler mahallelerini ziyaret ederek, Merkez ilçe başkanımız Edip Avşar ve mahalle başkanlarımızla istişarelerde bulunduk.  Toplantıda, 2019 seçimlerinde daha güçlü bir çalışma ortamının oluşturulması, mahallede yaşanılan aksaklıkların giderilmesi gerektiği konuşuldu. Mahalle başkanlarımızın yanı sıra Mahalle sakinlerimizin de bulunduğu toplantımızda, mahallemiz hakkında istişarelerimizi gerçekleştirdik" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.