banner461

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Hafta Sonu Yoklar

Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz , Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, AK Parti’nin geleneksel hale gelen istişare ve değerlendirme toplantısına katılmak için Afyonkarahisar'a gidiyor.

banner15
AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Hafta Sonu Yoklar
04 Ekim 2017 Çarşamba 16:57

banner517
banner134
AK Parti'nin 26. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı, 6-7-8 Ekim'de Afyonkarahisar'da yapılacak. Bu sebeple Afyon kampına katılacak olan Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz , Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider hafta sonunda Nevşehir'de olamayacaklar.

Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığını yapacağı toplantı için, NG Güral Termal Otel'de hazırlıklar tamamlandı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 41 ay sonra ilk kez başkanlık edeceği AK Parti kampına davet edilen isimlerden Bülent Arınç ve Hüseyin Çelik katılacak, Abdullah Gül ise katılmayacak. 

Kampa kurucular kurulu üyeleri, MYK üyeleri, bakanlar, kadın ve gençlik kolları başkanları ve üyeleri katılacak. 


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 41 ay sonra ilk kez bir AK Parti kampına başkanlık edecek.

3 gün sürecek toplantı için Afyonkarahisar’ da bir araya gelecek olan Ak Parti teşkilatı çok önemli konuları masaya yatıracak. Gündeme ilişkin konuların görüşüleceği toplantıda partililerin de görüşlerini dile getirmeleri bekleniyor.   


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.