banner461

Ak Parti Ürgüp İlçe Teşkilatı Grup Toplantısına Katıldı

Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Ali Özer ve teşkilat yönetiminden oluşan heyet Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı grup toplantısına katıldı.

banner15
Ak Parti Ürgüp İlçe Teşkilatı Grup Toplantısına Katıldı
13 Şubat 2018 Salı 12:05

banner517
banner134
Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, AK Parti Ürgüp ilçe Başkanı Ali Özer, yeni yönetimi, yeni gençlik ve kadın kolları başkanları ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı grup toplantısına katıldı.

“Dik dur eğilme, ÜRGÜP seninle” diye inledi genel kurul! 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan genel kurul konuşması sırasında salonda
 Ürgüp heyetinin olduğu sıralardan "Dik dur eğilme, ÜRGÜP seninle" sloganı atıldı.Erdoğan sloganları tebessümle karşıladı. 

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdogan konuşmasında; "Milletimizle birlikte Kurtuluş Savaşımızdan sonraki en büyük istiklal ve istikbal mücadelesini yürütüyoruz. Bizi asıl yaralayan içimizdeki gafiller, ihanet şebekeleri, kuklalardır.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "TBMM AK Parti Haftalık olağan grup toplantımızı Sn. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdogan’ın Başkanlığında Ürgüp Belediye Başkanımız Sn Fahri Yıldız, Ak parti Urgup İlçe Başkanımız Ali Özer ve Ürgüp ve ilçe teşkilatımızla gerçekleştiriyoruz".dedi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.