banner461

Belediye Başkanı Ünver'den istifa açıklaması

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Kanal D televizyonunda hakkında istifası istenecek haberini kesin bir dille yalanladı.

banner15
02 Ekim 2017 Pazartesi 20:05

banner517
banner134
Kanal D Ana haber bülteninde, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ankara, Bursa, Balıkesir, Uşak, Niğde ve Nevşehir belediye başkanlarının istifasının istediği öne sürüldü.

Kanal D haberlerinde, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kongreler tamamlanana kadar bu isimlere süre verdiği de iddia edildi.

İşte Kanal'de yapılan o haber;

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ankara, Bursa, Balıkesir, Uşak, Niğde ve Nevşehir belediye başkanlarının istifasının istediği öne sürüldü.
Kanal D'nin haberine göre, Cumhurbaşkan Erdoğan'ın istifasını istediği kişiler arasında dikkat çekici isimler olduğu belirtildi. Bu isimler arasında, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Balıkesir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Uşak Belediye Başkanı Nurullah Şahan, Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan ve Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver'de var.
Kulislerde bu isimlerden bizzat Erdoğan'ın istifa istediği konuşuluyor. Hatta şubat ayına kadar, yani kongreler tamamlanana kadar bu isimlere süre verdiği ve şubata kadar istifa edin dediği konuşuluyor.

Bozdağ: Bilgim Yok...!
Öte yandan Bakanlar Kurulu sonrası açıklamalarda bulunan Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, söz konusu iddia soruldu. Bozdağ, "Ben hükümet sözcüsüyüm. Parti sözcüsü değilim. Şu anda bu konuda bir bilgim yok. Parti sözcümüze sorarsanız onlardan daha iyi bilgiler alırsınız" ifadelerini kullandı.

AK Parti Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Kanal D'de İstifası istenecek haberini yalanlayarak "Görevimizin başındayız" dedi.

Hasan Ünver'den Yalanlama​
AK Parti Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Kanal D'de İstifası istenecek haberini yalanlayarak "Görevimizin başındayız" dedi.
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver yaptığı açıklamasında;"Az önce Kanal D Haberde ismiminde geçtiği bir haber yayınlandı. Maalesef şahsımdan bilgi almaya gerek duyulmadan yapılan bu haberin Benim açımdan hiçbir gerçeklik değeri yoktur. Sayın Cumhurbaşkanımız istifamı falan istememiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurur.Bu haberi yapanlar hakkında tüm yasal haklarımı kullanacağımı belirtirim." dedi.


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Yorumcu - 4 yıl önce
Şubata kadar belli olacak o.
Avatar
Veli - 4 yıl önce
Reis zor durumda bıraknayın