banner461

Feralan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı

AK Parti Nevşehir Milletvekili Sayın Erdal Feralan Basın camiasının 10 Ocak Dünya Gazeteciler Günü nedeniyle Nevşehirli Gazetecilerin gününü kutlayarak şu mesajı yayımladı…

banner15
Feralan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı
09 Ocak 2013 Çarşamba 12:37

banner134

 FİB Haber Merkezimize Yazılı bir açıklama yapan AK Parti Nevşehir Milletvekili A.Erdal Feralan, şunları kaydetti:

“Gazetecilik, en güzel meslekler arasında yer alan çok önemli bir meslektir. Zor şartlar altında yapılan bu mesleğin en büyük hedefi, ilkeli ve tarafsız bir haberciliktir.

Gazeteciler tarafından gece-gündüz günün her saatinde hazırlanan ve bizlere kadar ulaşan haberler, her kademede bin bir güçlükle ve kıt kaynaklarla hazırlanmaktadır.

Yerel gazetecilerimizi bu başarılarından dolayı kutluyoruz. Pek çok mesleki sorunlarının da bir an önce çözüme kavuşturulmasını diliyoruz.   

Bizlere bazen sevinerek ve bazen de üzülerek okumak zorunda kaldığımız tüm haberleri ulaştıran siz değerli meslektaşlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü candan kutluyor, mesleki faaliyetleri sırasında yaşamını yitiren tüm gazetecilerimizi de rahmetle anıyorum.”

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
murat ulutaş - 10 yıl önce
sayın fib haber çalışanlarına antalya dan selamlar gönderiyoruz.bu gününüzü kutluyoruz.
ayrıca böyle bir günde basın dünyasının sırtında taşıdığı,1. rıdvan köybaşı2.cafer okur3.hasan ünver 4. ahmet yalvaç ve adını yazamadığım ve ve sizlere vefa borcu olan insanlarında buradan böyle mutlu bir gününüzde sizlere tebrik etymesini ve böyle güzel bir günü kutlamalarını beklerdim.!
ama her şeye rağmen böyle güzel gününüz kutlu olsun.sizi seviyor ve aantalya dan nevşehirimizi fib haberle takip ediyoruz.saygılarımızla.
Avatar
Admin - 10 yıl önce @murat ulutaş
antalya'daki nevşehirli hemşehrililerimize bizden selamlar teşekkür ederiz kutlamanız ve bizi takip ettiğiniz için