banner461

MHP'de hafta sonu kongre heyecanı yaşanacak

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir (MHP), Pazar günü il kongresini yapacak.

banner15
MHP'de hafta sonu kongre heyecanı yaşanacak
08 Ekim 2020 Perşembe 11:02

banner517
banner134

Milliyetçi Hareket Partisinin Nevşehir İl Kongresi bu hafta sonunda Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirilecek.  

NHP Nevşehir İl kongresinin salgın tedbirleri kapsamında yapılacağına vurgu yapan İl Başkanı İlhan Kaya, "Saygıdeğer Nevşehir’liller, Kıymetli Dava Arkadaşlarım; MHP Nevşehir İl Başkanlığımızın 13. Olağan Kongresi 11 Ekim 2020 Pazar günü saat 10.00'da Kapadokya Kültür Merkezinde yapılacaktır.

Öncelikle Kongremizin; Ülkemize, Türk Milletine, Nevşehir’imize hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum. İl Kongremize; Genel Merkezimizin talimatı gereği Covid-19 salgını tedbirleri nedeni ile sadece İl Delege Listemizde ismi bulunan dava arkadaşlarımız katılabileceklerdir.

Kongremize katılmak isteyen ancak Covid-19 salgını tedbirleri kapsamında aramızda bulunamayacak olan Nevşehir’li Hemşehrilerimize ve Dava Arkadaşlarımıza gösterecekleri anlayıştan dolayı teşekkür ediyor, saygı, sevgi ve şükranlarımı sunuyorum. “İstiklal İçin Birlik, İstikbal İçin Dirlik". Kazanan Nevşehir Olacak, Kazanan Türkiye Olacak..." açıklamasında bulundu.  

Kongre 2 adayın yarışı ile gerçekleşecek. 

Kongrenin daha önce adaylığını açıklayan Ülkü Ocakları İl Başkanı Ali Türker ile mevcut Başkan İlhan Kaya arasında gerçekleşecek.

 


Kaynak: MHA

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.