banner461

MHP'de bomba iddia!

Yaklaşan 7 Haziran Genel Seçimleri için süreç olanca hızıyla sürerken , Nevşehir MHP kanadında kulislerde öyle bir isim dolaşıyor ki gündemi değiştirecek bu çok önemli isim aday adayı olacak mı?

banner15
MHP'de bomba iddia!
25 Şubat 2015 Çarşamba 23:30

banner134
Yaklaşan 7 Haziran Genel Seçimleri için süreç olanca hızıyla sürerken MHP kanadında kulislerde öyle bir isim dolaşıyor ki gündemi değiştirecek bu çok önemli isim aday adayı olacak mı? 

Aday Olacak Mı? Son Karar Bahçeli'nin


Kamuoyunda zikredilen iki önemli ismin MHP'den Nevşehir Milletvekilliği için aday adaylığı konusu MHP kulislerine bomba gibi düştü...


7 Haziranda yapılacak milletvekili genel seçimlerine hazırlanan MHP’de öncelik kongre olacak. Kongrenin ardından milletvekili adaylarına yoğunlaşacak olan MHP’nin Nevşehir'den Milletvekili Adayı sürprizi yada sürprizleri kim ?

MHP, seçimden önce büyük kongreyi yapmak üzere hazırlıklarını tamamladı. 21 Mart’ta Ankara’da büyük kongre toplanacak. MHP Lideri Devlet Bahçeli, seçimden önce yeniden genel başkan seçilecek. Taşrada olduğu gibi merkez yönetimi de seçimlerde partinin başarı grafiğini yükseltecek isimlerden oluşacak. Milletvekili seçilecekler ile teşkilatlarda görev alacaklar ayrılacak; böylece küskünlükler önlenecek.
 
Kongrenin hemen ardından milletvekilliği listelerine dönük çalışmalar başlayacak. Ön seçim zaman sıkışıklığı nedeniyle mümkün görünmüyor. MHP, merkez ve temayül yoklamalarına ağırlık verecek. Listelerde, Bahçeli etkili olacak.

Sürecin hızla ilerlediği Nevşehir MHP kanadında ise tüm planlar bu defa 7 Haziran da En az 1 Milletvekili çıkarabilmek... Bu konuda halkın görüşü ve kanaat önderlerinin fikirlerinin alınacağı parti içinde bölünme yaşanmaması adına ortak bir isimle seçimlere gidileceği belirtiliyor. Ayrıca bölgesel oy planlamasıda yapan MHP kurmayları bu kapsamda oy getirecek İlçelerden en az 1 Milletvekili adayınında 7 Haziran da aday gösterilmesin ekesin gözle bakılıyor. Bu süreçte Son kararı verecek olacak Bahçeli'nin Büyük kongre sonrası Nevşehir için radikal kararlar almasının ise mümkün olduğu bu seçimlerde Bahçeli'nin Nevşehir'e çok güvendiği belirtiliyor.

Bu kapsamda isismleri sır gibi saklanan iki önemli ismin ikna çalışmaları da başladığı belirtiliyor. Bunlardan birisinin Nevşehir'den saygın bir İş Adamı diğerinin ise eski siyasilerden çok tanınan bir ismin oldukları ise gelen bilgiler arasında.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş - 8 yıl önce
1.musa ertaş
2.mükremin taşkın
3.varol.
mustafa uğur metal işleri atölyesinde öğretmenliğe...
Avatar
molla kasım oğlu asım hoca - 8 yıl önce
nevşehirin süprizi falan kalmadı ancak ve ancak mehmet varol geriisi hi,kaye mustafa uğurda hikayede değil masal
Avatar
Teşkilat Fikri - 8 yıl önce
Biz Mustafa Uğur'u ve Fazlı Koç'u biliriz başka isimler bize kaybettirir
Avatar
demedi demeyin - 8 yıl önce
1- m.arif parmaksız
2- esat kıratlıoğlu
3-abdulkadir baş
Avatar
NEVŞEHİR KAMUOYUNUN İSTEĞİ - 8 yıl önce
musa ertaş mecli̇se yakişir vesselam
Avatar
cenk - 8 yıl önce
aydın karayılan olursa nevşehirde kesin çıkarır.
Avatar
ilteriş - 8 yıl önce
bütün isimler bir tarafa hepsini unutun il yönetimindeki sessiz derinden çalışan iki isime dikkat bu isimler süpris yapacak bunu yazın bir tarfa