banner461

Milletvekili Menekşe, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutladı

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Milli Savunma Komisyonu Üyesi Yücel Menekşe, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

banner15
Milletvekili Menekşe, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutladı
24 Kasım 2020 Salı 11:02

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yayımlamış olduğu mesajında, Türkiye Cumhuriyeti'ni ve Türk milletini hürriyet ve bağımsızlık içerisinde sonsuza kadar savunacak ve yaşatacak nesilleri yetiştirmek için şefkat ve özveri ile fedakarlıklarda bulunan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü en kalbi duygularımla kutluyorum dedi.

Menekşe, "Değişen ve sürekli büyüyen bir dünyada yaşıyoruz. Bu noktada ülkelerin gelişmesi, çağı yakalayabilmesi ve küresel rekabette başarıyı sağlayabilmesi, her şeyden önce eğitimli gençler sayesinde mümkün olacaktır. Cumhuriyetimizin erdemlerini, vatan millet sevgisini bizlere öğreten, milletçe çağdaş uygarlık seviyesinin üzerine çıkmayı hedefleyen ve bu hedefe ulaşmak için de kararlılıkla yürüyen öğretmenlerimiz, yetiştirdikleri öğrencilerini vatan sevgisinin, fikir hürriyetinin ve insanlık meziyetinin kıymetli birer timsali olmalarını sağlamak için yüce  bir görev yürütmektedirler. Türkiye Cumhuriyeti'ni ve Türk milletini hürriyet ve bağımsızlık içerisinde sonsuza kadar savunacak ve yaşatacak nesilleri yetiştirmek için şefkat ve özveri ile fedakarlıklarda bulunan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü en kalbi duygularımla kutluyorum" diye konuştu.
 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.