banner461

Musa Ertaş, Nevşehir'den Milletvekili adayı olacak mı?

2023 Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde henüz Nevşehir’de beklenen o siyasi hareketlilik başlamadı.

banner15
Musa Ertaş, Nevşehir'den Milletvekili adayı olacak mı?
24 Kasım 2022 Perşembe 23:25

banner134

2023 Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde henüz Nevşehir’de beklenen o siyasi hareketlilik başlamadı. En azından aday adayları şimdilik nabız yoklamaya devam ediyorlar. İYİ Parti de de anlaşılan o ki seçimlere giden yolu il başkanlığı kongresinden çıkacak sonuçta etkileyecek.  

İYİ Partide üzerinde konuşulan isimler olsa da en dikkat çeken ve merakla beklenen isimlerden biri de İş İnsanı, siyasetçi, PÜİS yönetim kurulu başkan yardımcısı Musa Ertaş.  

Son yapılan Milletvekilliği seçimlerinde parti henüz yeni kurulmuşken, henüz siyasi bir ivme kazanmamışken partinin birinci adayı olan Musa Ertaş’ın yeniden aday olması beklentisi büyük.  

Kuruluşundan bu yana partiden maddi – manevi desteğini çekmeyen Musa Ertaş’ın adaylığı durumunda bir kez daha kendisine parti genel merkezinin şans vermesine de kesin gözüyle bakılıyor. Genel Başkan yardımcısı Koray Aydın ile yakınlığının yanında genel merkez yönetimiyle de ilişkileri iyi olduğu bilinen Ertaş’ın muhtemelen il kongresinin ardından bu konuda açıklamalarda bulunması bekleniyor.  


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.