banner461

Nevşehir SP ve AGD Kadın Kolları'ndan FİB Haber'e Ziyaret

Nevşehir Saadet Partisi Kadın Kolları Başkanı Dilek Selvi ve Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Nevşehir Kadın Kolları Şube Başkanı Ruhan Yağmur, Nevşehir gündemin adresi FİB Haber Merkezini ziyaret etti.

banner15
Nevşehir SP ve AGD Kadın Kolları'ndan FİB Haber'e Ziyaret
11 Ocak 2022 Salı 17:55

banner517
banner134

Nevşehir Saadet Partisi Kadın Kolları Başkanı Dilek Selvi ve Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Nevşehir Kadın Kolları Şube Başkanı Ruhan Yağmur, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla gazetemiz FİB Haber, Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Fikret Çapacı ve Genel Koordinatör İbrahim Uysal ile bir süre görüşerek FİB Haber çalışanlarının Gazeteciler Günü'nü kutlayarak, çalışmalarında başarılar diledi.

SP Kadın Kolları Başkanı Dilek Selci yaptığı açıklamada, "Bilgiye ulaşmanın kolay olduğu fakat doğru bilgiyi bulmanın zorlaştığı günümüzde, basın mensubu kardeşlerimizin büyük bir özveri ile çalıştıklarının farkındayız. Bu sebeple hak ve adaletin tesisi için kaleminizden dökülen her bir sözcüğün, bizim için değeri oldukça büyüktür. Bu kutsal vazifenizde bizlerin desteği her zaman sizlerle olacaktır. Ülkemizde; kişi hak ve özgürlüklerine dayalı, düşünce ve ifade hürriyetinin ilke edinildiği, basın mensuplarının görevini özgürce gerçekleştirebildiği; örgütlenme ve sendikalaşma haklarını mümkün kılan bir ortamın ivedilikle sağlanması gerekmektedir. Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik ve sosyoekonomik sıkıntıların bir an önce sona erdiği; siyasi kutuplaşmalardan uzak, barışın, huzurun ve refahın tesis edildiği ve siz gazetecilerin evrensel basın ilkeleriyle tarafsız ve etik kurallara bağlı olarak mesleklerini icra edebilecekleri bir iletişim ortamına ulaşmak ortak beklentimizdir.

Bir ülkede basın ne kadar özgürse, o ülke o kadar hür şartlarda yönetiliyor demektir. Ayrıca terör ve savaş gibi olumsuz şartlarda çalışmak zorunda kalan ya da iş bulamadığı için çalışamayan, internet medyası gibi yasal boşluk taşıyan alanlarda çalışarak mağdur olan gazeteciler başta olmak üzere bütün basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyoruz." ifadelerine yer verdi.

Ziyarette konuşan Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Nevşehir Kadın Kolları Şube Başkanı Ruhan Yağmur'da; Dernek faaliyetlerinin kamuoyuna aktarılması noktasındaki desteklerinden ötürü FİB Haber'e teşekkür ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Ziyaretlerinden duyduklarını memnuniyet dile getiren FİB Haber Merkezi Genel Yayın Yönetmeni Fikret Çapacı ve Genel Koordinatör İbrahim Uysal'da, nazik ziyaretleri için Nevşehir Saadet Partisi Kadın Kolları Başkanı Dilek Selvi ve Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Nevşehir Kadın Kolları Şube Başkanı Ruhan Yağmur'a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.