banner461

Şentop, Paralel Yapıya Operasyon Hakkında Konuştu

AK Parti Genel Merkez Seçim İşleri Başkanlığı tarafından Nevşehir'in Avanos ilçesinde bölge toplantısı düzenlendi.

banner15
Şentop, Paralel Yapıya Operasyon Hakkında Konuştu
15 Aralık 2014 Pazartesi 09:31

banner517
banner134
AK Parti Genel Merkez Seçim İşleri Başkanlığı tarafından Nevşehir'in Avanos ilçesinde bölge toplantısı düzenlendi.

AK Parti Seçim İşleri Başkanlığı tarafından Nevşehir’in Avanos ilçesindeki DoubleTree Hilton Otel’de 14 Aralık Pazar günü saat 11.00’de yapılan bölge Toplantısına Nevşehir’in yanı sıra 5 İlin teşkilat birim görevleri katıldılar.

AK Parti Genel Merkezi Seçim İşleri Başkanlığının organizasyonunda 2015 Genel seçimleri öncesinde gerçekleştirilecek çalışmaların ele alındığı bölge toplantısına Nevşehir, Kayseri, Niğde, Aksaray, Kırşehir ve Yozgat AK Parti İl Teşkilatlarının, İl ve İlçe Seçim İşleri Başkanları, İl ve İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi(SKM) Başkanları, İlçe Başkanları, İl ve İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Seçim İşleri Başkanlarının katıldılar.Ayrıca toplantıya AK Parti Seçim İşleri Başkanı Mustafa Şentop, AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcıları Konya Milletvekili Harun Tüfekçi ve Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, AK Parti SKM Başkanı İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, AK Parti Kadın Kolları MKYK üyesi Hatice Demirtaş’da katıldılar.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Mustafa Şentop, paralel yapıya yönelik operasyonu değerlendirdi.AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Mustafa Şentop, paralel yapıya yönelik operasyonu değerlendirdi. Şentop, Avanos ilçesinde yaptığı açıklamada, daha önce bu konuda bir soruşturma yürütüldüğü, dinlemelerle ilgili ayrıca soruşturmaların yürütüldüğünün duyulduğunu belirterek şöyle konuştu: “Bu konuda, soruşturmanın belli bir aşamasında, ifadelerin alınması, yakalama, belki tutuklama olabileceği tahmin edilebiliyordu. Tabi bunlar savcıların bileceği şeyler. Ama zamanlama konusunda bir şey tahmin edebilmek mümkün değildi. Bu sürpriz değil beklenen bir olay. Daha önce 2007 yılına kadar Türkiye’de Balyoz, Ergenekon gibi bazı operasyonlar yapıldı. Bunlardan kimsenin haberi olmaz gizli tutulurdu. Askeri lojmanın önüne polis geldiği zaman basının haberi olurdu. Şimdi biraz daha kamuoyunun bilgisi dahilinde bunlar yapılabiliyor.”


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Nevsehirli - 7 yıl önce
17-25 aralik yolsuzlukllar unutturulabilecek mi. Ayakkabi kutulari kol saati para sayma makinalari. Yemez millet artik
Avatar
polat - 7 yıl önce
yetmez ama evet saman temizlik zamanı
Avatar
YETER - 7 yıl önce
hirsizlara destek veren de hirsizdir.milletten birşeyler çaliyordur.hak hukuk adalet herkese lazim.bu milletin kuruşunu talan etmeye kimsenin hakki yok.kimsenin babasinin mali değil, yetimin hakki var.doğru ol,dürüst ol.