banner461

Açıkgöz: 'Kapadokya, Turizmin ve Ekonominin Lokomotifi Olacak'

Kapadokya Alan Başkanlığı Değerlendirme ve İstişare Toplantısı Vali İnci Sezer Becel başkanlığında gerçekleştirildi.

banner15
Açıkgöz: 'Kapadokya, Turizmin ve Ekonominin Lokomotifi Olacak'
12 Ocak 2021 Salı 12:50

banner143
banner134

Nevşehir’de Kapadokya bölgesinin 2021 yılı ve sonrasında turizm potansiyelini artırmaya yönelik konuların ele alındığı “Turizm Tanıtım Çalışmaları Değerlendirme ve İstişare Toplantısı” Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel başkanlığında düzenlendi.

Kapadokya Alan Başkanlığı Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya; AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, Kapadokya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ali Karasar, Nevşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı İbrahim Yüzer, ilgili kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşu ve sektör temsilcileri katıldı.

Kapadokya Alan Başkanlığı faaliyetlerinin değerlendirildiği toplantıda, yapılacak iş ve işlemlere ilişkin ilgili kurum ve kuruluşlar, sivil toplum kuruluşları ve sektör temsilcileriyle istişarelerde bulunuldu.

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Yücel Menekşe, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Yüzer, Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, Nevşehir İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Hüsamettin Erol, NTSO Başkanı M.Arif Parmaksız, Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, İl Kültür ve Turizm Müdürü Cengiz Ekici, ilgili kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşu ve sektör temsilcileri katıldı.

“Kapadokya, Turizmin ve Ekonominin Lokomotifi Olacak” 

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "Kapadokya Alan Başkanlığı istişare toplantımızı Nevşehir Valimiz Sn İnci Sezer Becel Başkanlığında hazirunumuzun katılımıyla gerçekleştirdik. Hayırlara vesile olsun." dedi.

Milletvekili Açıkgöz; “SevdamızNevşehir’imizi koruyarak, tanıtarak, geliştirerek büyüteceğiz. Dünya mirası Kapadokya’mızın geleceğe bırakacağımız doğal emanettir. Bu bilinçle çalışıyor, dünya turizminden de daha çok pay almak için gayret ediyoruz. Büyüyen Nevşehir, Güçlü Türkiye” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.