banner461

Ekici; 'Kapadokya bölgemiz adına güzel şeyler olacak...'

Global Travel HUB Ceo'su' Artem Burko ve Stonepark Ceo' su Muzaffer Büyükbaş, Nevşehir İl Kültür ve Turizm Müdürü Cengiz Ekici'yi makamında ziyaret etti.

banner15
Ekici; 'Kapadokya bölgemiz adına güzel şeyler olacak...'
26 Mart 2021 Cuma 18:31

banner517
banner134

Ukrayna merkezli havayolu firması FlyUIA , Kiev’den Nevşehir Kapadokya’ya direkt uçuşların başlamasının ardından Kapadokya turizmi adına umut veren yeni gelişmeler yaşanıyor...

Tüm dünyayı etkisi altına alan salgın sebebiyle zor günler geçiren Kapadokya turizmcileri için Ukraynalı turistler adeta can simidi oldu. İlk grup kafilesi dün Nevşehir Kapadokya havalimanına inerken, önümüzdeki günler bölge turizmcileri için umut veren yeni gelişmelere gebe...

Nevşehir İl Kültür ve Turizm Müdürü Cengiz Ekici, Ukrayna Kiev den Nevşehir Kapadokya Havalimanına Direk uçuş organize eden Global Travel HUB Ceo'su' Artem Burko ve Stonepark Ceo' su Muzaffer Büyükbaş’ı makamında ağırladı.  İkiliden Ukrayna'nın diğer şehirlerinden de Kapadokya havalimanına direk uçuşların yapılacağı bilgisi alan İl Müdürü Ekici, Konuyla ilgili memnuniyetini aktarıp, her türlü desteği vermeye hazır olduklarını aktardı.

Ukrayna’dan Kapadokya’ya direkt ilk uçuş sonrası Nevşehir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünü ziyaret eden Global Travel HUB Ceo'su' Artem Burko ve Stonepark Ceo' su Muzaffer Büyükbaş’a ziyaretleri için teşekkür eden İl Müdürü Cengiz Ekici; "Ukrayna - Kiev uçuşlarımıza ilave olarak Ukrayna'nın farklı şehirlerinden Kapadokya’ya yeni uçuşlar üzerine keyifli bir sohbet oldu. İşallah önümüzdeki günlerde Kapadokya turizmi adına önemli gelişmeler yaşanacak" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.