banner461

Nevşehir Milletvekili Menekşe Ekici'yi Mersin Milletvekillerine tanıttı

Mersin Kültür ve Turizm İl Müdürlüğüne atanan Cengiz Ekici, AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe ile birlikte Mersin Milletvekillerini ziyaret ettiler.

banner15
Nevşehir Milletvekili Menekşe Ekici'yi Mersin Milletvekillerine tanıttı
24 Mart 2022 Perşembe 20:13

banner517
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, Mersin Milletvekillerini Meclisteki çalışma odasında ziyaret ederek Mersin Kültür ve Turizm İl Müdürlüğüne atanan Cengiz Ekici ile tanıştırdı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Mersin Milletvekili Av.Zeynep Gül Yılmaz; "Gazi Meclisimizde misafirimiz olan Nevşehir Milletvekilimiz Yücel Menekşe ile Nevşehir İl Kültür ve Turizm Müdürü iken Mersin İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne atanan Cengiz Ekici'ye nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Müdürümüze yeni görevinde başarılar diliyorum." dedi.

İl Müdürü Cengiz Ekici'de açıklamasında; Mersin İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’ne Atanmamdan Dolayı Gazi Meclisimizde Mersin Milletvekillerimiz Sayın Av.Zeynep Gül Yılmaz, Sayın Hacı Özkan, Sayın Ali Cumhur Taşkın'ı Nevşehir Milletvekilimiz Sayın Yücel Menekşe ile Ziyaret Ettik. Milletvekillerimize Şükranlarımı Sunuyorum…" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.