banner461

12 Öğrenci Almanya’da beceri eğitimine katıldı

Kapadokya’dan Turizm hareketliliği Projesi Kapadokya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konaklama Seyahat Hizmetleri Alan Şefi Ömer Faruk Öncü koordinatörlüğünde Seyfettin Tekin ve Yurdaer Ünlü nün hareketliliğe katılımlarıyla Haziran 2019 da başlayan Proje Eylül 2019 da Öğrencilerin dönmesiyle hareketlilik aşaması tamamlandı.

banner15
12 Öğrenci Almanya’da beceri eğitimine katıldı
06 Kasım 2019 Çarşamba 13:08

banner134

12 Öğrenci 3 ay boyunca Almanya da işletmelerde beceri eğitimine katıldı. Objektif kriterlerle seçilen katılımcılara hem mesleki ve de yabancı dil konusunda yurt dışında eğitim alma imkanı sunuldu.

Yurt dışında düzenlenen eğitimler sonucunda; Katılım Belgesi, İş başı eğitimin uygulandığı otellerden alınacak olan Katılım Sertifikası, Europass hareketlilik belgesi, Europass Dil Pasaportu (Hazırlık faaliyetleri kapsamında alınacak olan Almanca kursu, OLS dil desteği ve hareketlilik süresince kazanılacak pratik yapabilme imkanı sonucu ortaya çıkacak olan gelişimin Ecvet ile tanınırlığı sağlanacak). Ecvet prensipleri takip edilerek mesleki ve dilsel yeterliliklerin tanınması sonucu bunu belgelendirecek olan Transkript belgeleri katılımcılara sunulacak. 


Kaynak: MHA

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.