banner461

Başkan Çavdar’dan Yazıhüyük kasabasına pazaryeri müjdesi

Yazıhüyük Belediye Başkanı Cengiz Çavdar, beldeye kazandırılacak kapalı pazaryeri için çalışmalara başladıklarını müjdeledi.

banner15
Başkan Çavdar’dan Yazıhüyük kasabasına pazaryeri müjdesi
25 Mart 2022 Cuma 12:13

banner517
banner134

Yazıhüyük Belediye Başkanı Cengiz Çavdar, beldenin önemli bir eksikliğini giderecek çalışmayı kısa süre içinde başlayacaklarını söyledi.

Yazıhüyük'te Hayaller ve Yeni Projeler Gerçek Oluyor.... .

Yazıhüyüklülerin hayallerini gerçekletirmek için Ankara'da Çevre Şehircilik Ve İklim Değişikliği Bakanlığı - Çed İzin Ve Denetim Genel Müdür Yardımcısı Haluk Şahin Yazgı'yı ziyaret eden Başkan Çavdar, beldeye kazandırılacak kapalı pazaryeri için çalışmalara başladıklarını müjdeledi. 

Yazıhüyük Belediye Başkanı Cengiz Çavdar, seçim döneminde halka çeşitli sözler verdiklerini ve bu sözleri yerine getirmek için de var gücüyle çalışmaya başladıklarını ifade ederek “Beldemizin önemli eksiklerinden bir tanesi de kapalı pazaryeriydi. Esnafımız ve vatandaşımız yazın sıcaktan, kışın ise yağıştan mağdur oluyordu. Kalıcı bir pazaryeri için proje çalışmalarımıza ivedilikle başladık. Beldemize modern ve güzel bir pazaryeri kazandıracağız. Çok Yakında Kapalı Pazaryeri Ve Yeni İşyerleri Çalışmalarımız Başlıyor....Hayırlı Olur İnşaallah” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.