banner461

Belediye Başkanı Rasim Arı, Halk Gününde Sorunlara Çözüm Buluyor

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Halk Günü'nde vatandaşlarla bir araya geldi.

banner15
Belediye Başkanı Rasim Arı, Halk Gününde Sorunlara Çözüm Buluyor
07 Haziran 2019 Cuma 18:03

banner134

Belediye Başkanı Rasim Arı, Muradiye Camiinde kıldığı Cuma namazı sonrasında düzenlediği halk gününde vatandaşların istek, şikâyet, talep ve önerilerini dinledi.

Başkanlık makamına gelen vatandaşlarla yakından ilgilenen Başkan Arı, sorunlarına bizzat çözümler bulurken, talep ve önerileri de değerlendireceklerini kaydetti. Arı, aileleri ile birlikte gelen çocuklara da çeşitli hediyeler dağıttı.

Nevşehir Belediyesi’nde her hafta Cuma günü gerçekleştirilen halk gününe vatandaşların gösterdikleri ilgiye teşekkür eden Arı, “Göreve gelir gelmez Nevşehir’e için kollarımızı sıvadık. Yaptığımız ilk işlerden bir tanesi de halkımıza belediyemizin kapılarını ve gönlümüzü sonuna kadar açmak oldu. Her hafta Cuma günleri gerçekleştirdiğimiz buluşmalarımızda vatandaşlarımızdan gelen dilek ve şikâyetleri birinci ağızdan dinleyerek süratli ve pratik çözümler üretiyoruz. Bu kadim şehrin halkı bizden hizmet bekliyor, yapacak çok işimiz var. Boşa harcayacak bir saniyemiz bile yok. Bundan böyle işimiz gücümüz ve tüm çabamız Nevşehir halkının yaşam kalitesini arttırmak için olacak.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.