banner461

Genç Nevşehirliler Derneği Başkanı Ağca, Esat Özaltın'la buluştu

Genç Nevşehirliler Derneği Başkanı Ziya Ağca, Kapadokya Özaltın Holding Anonim Şirketi Yönetim Kurulu üyesi, İş İnsanı Esat Özaltın ile ofisinde görüştü.

banner15
Genç Nevşehirliler Derneği Başkanı Ağca, Esat Özaltın'la buluştu
15 Temmuz 2022 Cuma 10:50

banner517
banner134

Genç Nevşehirliler Derneği Başkanı Ziya Ağca, Kapadokya Özaltın Holding Anonim Şirketi Yönetim Kurulu üyesi,  İş İnsanı Esat Özaltın'ı işyerinde ziyaret etti.

Genç Nevşehirliler Derneği Başkanı Ziya Ağca ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada şunları ifade etti; "Kapadokya Özaltın Holding Anonim Şirketi Yönetim Kurulu üyesi, değerli büyüğüm İş İnsanı Esat Özaltın ile ofisinde görüşme yaptık. 

Ankara’da faaliyetlerine devam ettiğimiz Genç Nevşehirliler Derneği üzerine faydalı bir görüşme oldu. 

Nevşehir başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren şirketler bundan sonra Kapadokya Özaltın Holding Anonim Şirketi olarak faaliyetlerine devam edecek.
Kapadokya Özaltın Holding Anonim Şirketi, Nevşehir’in ilk holdingi olarak Ankara’da yaşayan biz Nevşehirlileri gururlandırıyor.

Özaltın Grup bünyesine Atasay Özaltın, Öz Altın İthalat İhracat Sanayi Aş, Özaltın Toptan Şeker ve Gıda Ticaret ve Limited Şirketi Kapadokya Doğalgaz, Özaltın Enerji, Kapadokya Döviz Madenler Ticaret A.Ş., Scanıa Özaltın Ağır Vasıta ve Özata Gıda A.Ş, Fume Gold ve Volvo Kayseri Motorlu Araçlar A.Ş markaları yer alıyor.

Her geçen gün gelişen ve büyüyen işleri ile gururlandığımız şirketin memleketimize oluşturduğu istihdam ve ülkemize kattığı yüksek katma değer yarattıkları için şükranlarımı sunuyorum. 

Samimiyeti ve muhabbeti ile her görüşmemizde memnun olduğum Esat abime sonsuz teşekkürlerimi sunarım. "


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.