banner461

Nevşehir Belediye Başkanı Arı Esnaf Ziyaretlerinde Bulundu

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, esnaf ziyaretlerinde bulunarak Nevşehir sokaklarındaki vatandaşlarla sohbet etti.

banner15
Nevşehir Belediye Başkanı Arı Esnaf Ziyaretlerinde Bulundu
26 Haziran 2019 Çarşamba 02:45

banner134

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, akşam saatlerinde Atatürk Bulvarı ve Lale Caddesi üzerinde bulunan işyerlerini ziyaret ederek esnaflarla sohbet etti. Ziyaret ettiği esnaflara ‘hayırlı ve bol kazançlar’ dileğinde bulunan Arı, esnaflara belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi. Esnafların çalışmalara ilişkin görüş ve taleplerini de dinleyen Arı: “Onlara hizmetin en iyisini getirmek bizim görevimiz. Tüm esnafımız bizim yol arkadaşımız, güç merkezimiz ve önceliğimizdir. Vatandaşımıza daha güzel alanlarda hizmet alması, esnaflarımızın güzel imkanlarla halkımızın ihtiyaçlarına cevap vermesi için hep birlikte çalışacağız. Esnafımız bize güveniyor, biz de esnafımıza güveniyoruz. Her zaman onların yanındayız. Esnafımızın da vereceği destekle tek yürek olacağız, Nevşehir’e hizmet edeceğiz." diye konuştu.

Başkan Arı’nın ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade eden esnaflar ise, ziyaretlerin kendilerine moral verdiğini belirterek, Başkan Arı’ya teşekkür etti.

Yapılan başarılı hizmetleri memnuniyetle izlediklerini ifade eden esnaflar, Başkan Arı’yı işyerlerinde ağırlamaktan ve çalışmaları birinci ağızdan dinlemekten mutlu olduklarını kaydettiler.

Arı ayrıca esnaf ziyaretleri sırasında karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.