banner461

Savran Vefa Küçük Caddesi Esnafları İle Buluştu

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, altyapı ve üstyapı yenileme çalışmalarının sürdüğü Vefa Küçük Caddesi’nde esnaflarla bir araya geldi. 

banner15
Savran Vefa Küçük Caddesi Esnafları İle Buluştu
23 Haziran 2021 Çarşamba 13:31

banner517
banner134

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, altyapı ve üstyapı yenileme çalışmalarının sürdüğü Vefa Küçük Caddesi’nde esnaflarla bir araya geldi. 

Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, güne belediye Fen İşleri ve Su Kanalizasyon Müdürlüğü ekiplerinin çalışma alanlarında incelemelerde bulunarak başladı. 

Altyapısı yenilenen ve sıcak asfalt serimi öncesinde üstyapı çalışmalarının sürdüğü Güzelyurt Mahallesi’ndeki Vefa Küçük Caddesi’nde esnaflarla bir araya gelen Savran, esnafların talep ve önerilerini dinledi. 

Birlikte kahvaltı yaptığı esnaflara bölgede gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi veren Savran, çalışmaların kısa sürede tamamlanması için ekiplerin yoğun bir şekilde mesailerini sürdürdüğünü kaydetti. 

Modern bir altyapıya kavuşturulan Vefa Küçük Caddesi’nin yeni yaya kaldırımları, aydınlatma sistemi, ağaçlandırma ve sıcak asfalt serimi ile adeta çehresini değiştireceklerini belirten Savran, “Bölgede artık yetersiz kalan altyapıdan dolayı hem esnaflarımız hem de mahalle sakinlerimiz ciddi mağduriyetler yaşıyordu. Şimdi altyapıyı baştan aşağı yeniledik. Bunun yanında ilk kez yağmur suyu hatları da oluşturduk. İnşaallah burada uzun yıllar bir daha altyapı için kazı yapılmayacak. Evet çalışmalarda toz, toprak, çamur oluyor ama bazı güzelliklere kavuşmak için buna mecburuz. Bu konuda bize başından veren esnaf kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Çalışmalar tamamlandığında herkes çok beğenecek” dedi. 

Esnaflar ise çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek Savran’a teşekkür etti. 

Başkan Savran’a Vefa Küçük Caddesi’ndeki incelemeleri sırasında kendisine Belediye Başkan Yardımcıları Ersin Erol ve Furkan Feralan’da eşlik etti. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.