banner461

Vali Becel, Nevşehir BİLSEM'li Dünya 2. si Öğrencileri Kabul Etti

Bilim ve Sanat Fuarında Dünya 2. si olan Nevşehir Halil İncekara Bilim ve Sanat Merkezi (BİLSEM) öğrencileri Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel'i makamında ziyaret ettiler.

banner15
Vali Becel, Nevşehir BİLSEM'li Dünya 2. si Öğrencileri Kabul Etti
02 Aralık 2022 Cuma 23:34

banner134

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Buca International Music, Science, Energy, Engineering Fair (IMSEF) Bilim ve Sanat Fuarı Yarışmasında Dünya 2.’si olan Halil İncekara Bilim ve Sanat Merkezi öğrencileri Yarkın Feralan ve Hüseyin Berkay Ergin’i makamında kabul ederek, tebrik etti.

Nevşehir Halil İncekara Bilim ve Sanat Merkezi öğrencileri Yarkın Feralan ve Hüseyin Berkay Ergin merkezimiz biyoloji öğretmeni Mahbup Ela Yalçın danışmanlığında Kimya Alanında hazırlamış oldukları A Research On Sustainability of Innate Dye Substans(Doğal boyar maddelerin sürdürülebilirliği üzerine araştırma) isimli çalışmaları ile Buca IMSEF (International Music, Science, Energy, Engineering Fair) Bilim ve Sanat Fuarında 19 Ülkeden 324 projenin katıldığı yarışmada Dünya 2. si olmuşlardı.

Ayrıca öğrencilerimiz 2023 yılında Zimbabve de yapılacak Dünyanın en prestijli Bilim Fuarları dan biri olan ASBF(Africa Science Buskers Festival) de ülkemizi temsil etme hakkı elde etmişlerdir.


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.