banner461
banner195

Altınyıldız'da Ders Zili Çaldı

Altınyıldız İlköğretim Kurumu 2017-2018 eğitim-öğretim yılı için ders zili bütün sınıflar için çaldı.14 Ağustos 2017 TEOG kurslarını başlatan Altınyıldız İlköğretim Kurumu 21 Ağustos 5,6 ve 7.sınıfların uyum haftasını da 21Ağustos 2017 tarihinde başlatmıştı.

Altınyıldız'da Ders Zili Çaldı
14 Eylül 2017 Perşembe 18:07

banner143
banner134
Altınyıldız İlköğretim Kurumu 2017-2018 eğitim-öğretim yılı için ders zili bütün sınıflar için çaldı.14 Ağustos 2017 TEOG kurslarını başlatan Altınyıldız İlköğretim Kurumu 21 Ağustos 5,6 ve 7.sınıfların uyum haftasını da 21Ağustos 2017 tarihinde başlatmıştı.
    Nevşehir'in eğitimde öncü kurumu Altınyıldız İlköğretim Kurumu 2017-2018 öğretim yılı için ders zilini bir hafta erken çaldı.Eğitim -öğretim için hazırlıkların tamamlandığı kurumumuzda yeni gelen öğrencilerimiz okulumuz öğretmenlerini ve fiziksel ortamlarını tanırken ,heryıl uyguladığımız sınıf karma sisteminde de öğrencilerimiz yeni arkadaşlar edinmektedir.Öğrencilerimiz Sporda ve sanatta kendi becerilerini daha da geliştirmek için Seçmeli dersleri ve Kulüp derslerini bu hafta belirlemekte ve 18 Eylül günü başlayacak 2017-2018 öğretim dönemine tüm hazırlıkları tam olarak başlayacaklardır.
   Türkiye'nin en özel Kampüslerinden birisine sahip olan Altınyıldız İlköğretim Kurumunda  tüm dersler branş öğretmenleri tarafından derse özel hazırlanmış dersliklerde işlenmektedir.Altınyıldız İlköğretim Kurumu Stem ve Kodlama Dersliği,3 Boyutlu Sınıf,İngilizce Dersliği,Resim,Müzik,Satranç,Drama,Jimnastik Salonu,Halk Dansları Salonu,Spor Salonu,Cep Sineması,Konferans Salonu ve oyun alanlarıyla ile Nevşehir'in ve Türkiye'nin öncü okulu olmaya devam etmektedir.
   Altınyıldız İlköğretim Kurumu Olarak öğrencilerimizin akademik başarılarının yanı sıra spor ve sanatta var olan yeteneklerini ortaya çıkaran öğretmenlerimiz öğrencilerimizi bu yetenek alanlarında yönlendirmekte ve öğrencilerimizin akademik başarısını spor ve sanatla taçlandırmaktadır.
   Altınyıldız İlköğretim Kurumu kurulduğu günden bugüne Ortaöğretime geçiş sınavlarında 60 Türkiye 1.liği  elde etmiş ve okul puan ortalamaları ile yıllardır Nevşehir 1.si okul olmuştur. Mezun ettiği 771 Öğrencisini Fen Lisesine, 611 Öğrencisini Anadolu Lisesine  yerleştirmiş olan Altınyıldız İlköğretim Kurumu 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında yine öğrencilerini Türkiye’nin en çok tercih edilen okullarını kazandırmaya  ve Türkiye 1.si okul olmayı hedeflemektedir.
   Altınyıldız İlköğretim Kurumunda Çağdaş ve evrensel ilkeleri benimsemiş Türk toplumu olarak, gelişmiş ve ileri ülkeler arasında yer almanın en temel koşulu, eğitimin kalitesini yükseltmek olmanın bilinciyle ve  Türkiye Cumhuriyeti'nin aydınlık ve mutlu geleceği için öğrencilerimizin kendi becerilerini ve ilgilerini de dikkate alarak doğru yönlendirmeye çalışıp  aklın ve bilimin ışığında Türkiye’nin geleceğini yetiştiriyoruz.
 
ALTINYILDIZ İLKÖĞRETİM KURUMU
TÜRKİYE'NİN EĞİTİMDEKİ GURURU

 

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.