banner461
banner195

Altınyıldız Kolejinden Muhteşem Mezuniyet Töreni

Türkiye’nin Örnek Okulu Altınyıldız Koleji; Orta Okulu, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesinden mezun olan 236 öğrencinin Mezuniyet Töreni 29 Mayıs 2013 Çarşamba günü, saat 14:00 de Dedeman Otelinde yapıldı.

Altınyıldız Kolejinden Muhteşem Mezuniyet Töreni
31 Mayıs 2013 Cuma 14:53

banner143
Altınyıldız koleji mezuniyet
İlgili Galeriye Git
banner134

 Büyük bir ilgi gören törene yüzlerce davetli katıldı. Program saygı duruşu ve İstiklâl Marşımızın söylenmesiyle başlamıştır. Özel Altınyıldız Liseleri halk oyunları ekibinin gösterisinin ardından, Mezun öğrenciler adına 2013 YGS İl birincisi Cennet YANARDAĞ, kendilerini yetiştiren öğretmenlerine ve ailelerine teşekkür etmiştir.

          Nevşehir Milletvekili Ahmet ERDAL FERALAN Mezuniyet törenine bir kutlama telgrafı göndermiştir

 

 Altınyıldız Koleji Genel Müdürü Serhat İĞDECİ yaptığı konuşmada;

         2012–2013 Eğitim Öğretim yılı Mezuniyet Törenimize hoş geldiniz der, hepinize en derin sevgi, saygı ve şükranlarımızı sunarım.

         Altınyıldız Eğitim Kurumları olarak; 15. öğretim yılımızda Ortaokul, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesinden mezun olan 236 öğrencimizin mutluluğunu paylaşıyor, öğrencilerimizin yetişmesinde emeklerini esirgemeyen yöneticilerimizi, öğretmenlerimizi ve ailelerimizi kutluyorum.

Sevgili Mezunlarımız, katılacağınız SBS’ de ve Üniversite sınavlarında sizlere üstün başarılar diliyoruz. Gelecek sizindir, Türkiye’nindir. Bilgi ve donanımınızla, kişiliğinizle davranışınızla ve başarınızla hep gururumuz oldunuz, sizler geleceğimizin güven kaynağısınız.

Türk çocuklarına ve gençlerine fırsat tanındığında onların üstün başarılar elde edeceğinin ispatısınız.

Kültürümüzün, geleneklerimizin, insan sevgimizin, manevi değerlerimizin, Yunusumuzun, Mevlana’mızın, sevgi ve saygının, kendine güvenin, birlik ve beraberliğimizin teminatısınız. Atatürk’ün gözbebeğisiniz. Gelecek yolculuğunda sizlere üstün başarılar diliyoruz…

Yolunuz, bahtınız açık olsun.

 Bugün mezuniyet törenimizin yanı sıra İstanbul’un Fethinin 560.yıldönümü. “İstanbul Mutlak feth olunacaktır. Onu feth eden komutan ne güzel bir komutandır. Onu feth eden ordu ne güzel bir ordudur” övgüsüne nail olan Fatih Sultan Mehmet’i ve tüm atalarımızı rahmet, minnet ve şükran duygularıyla anıyoruz. İstanbul’un fethi kutlu olsun.

Altınyıldız Kolejinden bugüne kadar mezun olan toplam 1751 öğrencimizle ve aileleriyle gönül bağımız her zaman devam edecektir. Hayat yolculuğunuzda asla yalnız yürümeyeceksiniz.

Altınyıldız’ınız hep size yol gösterecek.

Mezuniyet törenimize katılarak bizleri onurlandıran tüm davetlilere teşekkür ediyor, öğrencilerimizi yetiştiren idareci, öğretmen ve ailelerimizi yürekten kutluyor, herkesi sevgi ve saygı ile selamlıyorum… Dedi.

            2012-2013 Öğretim yılı Okul Birincileri; Özel Altınyıldız Anadolu Lisesi 1.si Şerife DENLÜ, Özel Altınyıldız Fen Lisesi 1.si Cennet YANARDAĞ yaş kütüğüne plaket çakmışlardır.

             Okul birincileri diplomalarını Nevşehir Vali Yardımcısı Nurettin ATEŞ ve Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Kaya’dan aldı.

            Okul birincilerinin plaketlerini Nevşehir Baro Başkanı Fahri KORUCU ve İl Müftüsü Yakup ÖZTÜRK verdi.

           Altınyıldız Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp ÖZALTIN ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa ÜNLÜER Okul birincilerine altın armağan etti.

             Programa katılan Protokol ve Öğretmenler 236 Mezunun diplomalarını verdi.

             Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Fazıl PARLAK ve Osman BALAK, Altınyıldız Koleji Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fevzi KARACA, Türk Telekom Baş Müdürü Yavuz YAPAR, Altınyıldız Koleji Müdürleri Mehmet ERAVCI, Özkan KILINÇ, Müdür Yardımcıları Mustafa UÇAR, Ahmet ÜNAL, Aykut DEĞERLİER, Korhan ASLANER, Okul Aile Birliği Başkanı Kemal GÜNER, Başkan Yardımcısı İlknur KARAKAYA tarafından mezunların diplomaları verildi.

              Diploma ve çiçek sunulan mezunlar büyük bir coşkuyla kep atma törenini gerçekleştirdiler.10.Yıl Marşı eşliğinde keplerini atarak, mezuniyet töreni yaşayan Altınyıldız Koleji mezunları, törene katılan herkese teşekkür etmiştir.                 

MEZUNİYET YEMEĞİ

           

            Altınyıldız Kolejinden mezun olan öğrenciler ve ailelerine Dedeman Otelde Mezuniyet Yemeği düzenlenmiştir.

            Yemekte öğretmenler ve öğrenciler mezuniyet pastası kesmişlerdir.

            Mezuniyet yemeğinde, Altınyıldız Koleji mezunları doyasıya eğlenmişlerdir

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
tebrikler - 5 yıl önce
altınyıldız nevşehirin peribacaları kadar önemli.allah hepsinden razı olsun.
Avatar
kutluyoruz - 5 yıl önce
altınyıldız kolejini kutluyoruz.serhat beyi de takdirle dinledik.gurur duyduk.mezunları kutlarız