banner461
banner195

Altınyıldız Liselerine Yoğun İlgi

Altınyıldız Liselerine Yoğun İlgi
27 Mart 2018 Salı 12:35

banner143
banner134

Altınyıldız Eğitim Kurumları Liseleri'nin elde ettiği başarılar bu yıl da 9.sınıf kayıtlarının yoğun bir ilgiyle devam etmesini sağlamaktadır.

Altınyıldız Koleji’nin pek çok alanda elde ettiği üst düzey başarıların bir karşılığı olarak çok sayıda 9.sınıf öğrenci ve velilerimizin okulumuza yoğun ilgi göstermesi ve başarılı bir gelecek ideali ile okulumuza kayıt yaptırması bizlere gurur vermektedir.

2017-2018 Eğitim Öğretim yılında da hem akademik hem de sosyal,kültürel ve sportif alanlarda elde edilen başarılara yeni başarıları eklemeye devam eden Altınyıldız Kolejliler, iyi bir eğitim almanın yanı sıra üniversite sınavlarına hazırlık sürecinde de kendilerine sağlanan imkan ve desteklerle güzel bir geleceğe sahip olma yolunda büyük adımlar atmaktadırlar.

2018-2019 öğretim yılında Altınyıldız Liseleri 9.sınıflarında öğrenim görecek öğrenciler için düzenlenen Kabul ve Bursluluk Sınavına 1500 civarında öğrenci katılmıştır.

Sınavda başarılı olan çok sayıda öğrenci Özel Altınyıldız Fen Lisesi,Anadolu Lisesi,Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri'ne kayıt oldu.

Altınyıldız Liseleri olarak mezun verdiğimiz ve eğitimine devam eden tüm öğrencilerimizin, eğitimlerine yaptığımız katkılardan dolayı mutluluk duymaktayız.

Güzel bir gelecek temennisiyle okulumuz idareci, öğretmen, öğrenci, veli ve okul personelimize başarılar dileriz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.