banner461
banner195

Altınyıldızda Seminer

Altınyıldız İlköğretim Kurumunda Kızılay Haftası münasebetiyle Sayın Doktor Süleyman Kurt öğrencilere kan bağışı ve Kan ile bulaşan hastalıklar ile ilgili konferans verdi.

Altınyıldızda Seminer
04 Kasım 2015 Çarşamba 16:22

banner143
banner134
 Altınyıldız İlköğretim Kurumunda Kızılay Haftası münasebetiyle Sayın Doktor Süleyman Kurt öğrencilere kan bağışı ve Kan ile bulaşan hastalıklar ile ilgili konferans verdi. Konferansta Sayın Doktor Süleyman Kurt öğrencilere Kızılay’ın topladığı kanları nasıl değerlendirdiği,en çok kimlere kan lazım olduğu, kimlerin kan bağışında bulunabileceği ve kan bağışlamanın ne gibi faydaları olduğu ve kan ile bulaşan hastalıklar konusunda bilgi verdi.Konuşmasının sonunda çocukların sorularını da yanıtlayan Sayın Süleyman Kurt çocukların kan bağışı konusundaki hassasiyetine hayran kaldığını bildirerek konferansını sonlandırdı.

Altınyıldız İlköğretim Kurumu Müdürü Sayın Mehmet Eravcı “Başta Sayın Doktor Süleyman Kurt olmak üzere tüm Kızılay çalışanlarına zor zamanlarımızda en büyük yardımcımız olmak için canla başla çalıştıklarından dolayı ne kadar teşekkür etsek azdır.” dedi.

Altınyıldız İlköğretim kurumu olarak Sayın Doktorumuz Süleyman Kurt nezdinde bütün Kızılay çalışanlarına teşekkür ediyor,çalışmalarında başarılar diliyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.