banner461

Altınyıldızdan Muhteşem  Mezuniyet Töreni

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı 8.sınıflar 18.Dönem Mezuniyet Töreni Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Kongre Merkezinde büyük bir coşkuyla düzenlendi.

banner503
Altınyıldızdan Muhteşem  Mezuniyet Töreni
06 Haziran 2016 Pazartesi 17:33

banner143
banner134
Mezuniyet törenimiz  Vali Yardımcısı Nurettin ATEŞ ,Vali Yardımcısı Halil BERK ,Avanos Kaymakamı Mustafa ELDİVAN, Belediye Başkan Yardımcısı  Atilla SEÇEN , Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlyas GÖKHAN, Askerlik Şube Başkanı Per.Bnb. Mustafa ERTUĞRUL, ,Maarif Müfettişleri Başkanı Talip KABAN, Eğitim Uzmanı Fazıl PARLAK ,Nevşehir İl Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Muhammet ÇÖMÇE, Yüksek Öğrenim ve Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürü Mehmet SÜRÜCÜ, Altınyıldız Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp Özaltın,Başkan yardımcısı Fevzi Karaca, Okul Aile Birliği Başkanı Dr. Ayşe  KOLAY , öğretmenlerin, velilerin , öğrencilerin ve basın mensuplarının  katılımıyla gerçekleştirildi.
 
Saygı duruşu ve İstiklal Marşının söylenmesinin ardından 8.sınıf öğrencilerimiz ADA CEBE ve YAREN YERDELEN’in solo şarkılarıyla başlayan törende  halk oyunları ekibinin gösterisinin ardından Öğrencimiz GÜLBESTE ÖZDEMİR 8.sınıflar adına mezuniyet konuşmasını yaptı ve sonra 6.ve 7. Sınıf öğrencilerimiz tarafından hazırlanan’ Türklüğün Destanı’ oratoryosu sunuldu.
2016 TEOG Sınavlarında Türkiye 1.liği elde eden ZEYNEP YAREN YERDELEN,BENGÜ AYBÜKE KELEŞ,BEYZA CEREN ÖZÇELİK,EMİRHAN GÜR,MELİH GÜLTEKİN’e başarılarından dolayı plaket ve altın hediye edildikten sonra 2016 Askeri Liseler Sınavında  ilk 1000’e giren ÖMER UMUT ACER, YUNUS EMRE AŞICI,MEHMET ALKAĞAN KABAN,MEVLÜT EMRE GÜRSAL’a  başarılarından dolayı plaket verildi.2015-2016 Eğitim –öğretim yılı başarılarımızın sunumunun ardından Öğretmenlerimiz adına konuşmayı Fen Bilimleri Öğretmenimiz Bahar BENZER yaptı.
 Konuşmanın ardından 3,4 ve 5.Sınıf öğrencilerimiz tarafından  hazırlanan dans ve koro gösterileri misafirlerimize sunuldu.
Altınyıldız İlköğretim Kurumundan  mezun olan öğrencilerimizin  diploma ve çiçekleri Protokol, Yöneticiler ve Öğretmenler tarafından verildi. Diploma ve çiçek sunulan mezunlar büyük bir coşku ile söylenen 10.Yıl Marşı eşliğinde kep atma törenini gerçekleştirdiler.
 
110 Öğrencimizi Mezun ettiğimiz Törenimizde bize hem hüznü hem mutluluğu bir arada yaşatan Türkiye’nin en güzel okullarına  yerleşecek olan öğrencilerimize bundan sonraki eğitim –öğretim hayatlarında başarılar diliyor,öğrencilerimizin yetişmesinde emeği geçen öğretmenlerimizi,idarecilerimizi ve öğrencilerimize her zaman büyük destek olan öğrenci velilerimizi kutluyoruz.

   

 
 
 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.