banner461
banner195

Altınyıldızlılar İtalya’da

Altınyıldız İlköğretim Kurumu olarak Ulusal Ajans’ın her yıl düzenlediği İlköğretim Kurumlarına yönelik proje destek programlarından Erasmus+ KA2 kapsamında ‘’Eurobook Buddies ‘’ isimli projemizin 4. Toplantısını yapmak üzere İtalya ziyaretini gerçekleştireceklerdir .

Altınyıldızlılar İtalya’da
14 Ekim 2015 Çarşamba 17:00

banner143
banner134
 Altınyıldız İlköğretim Kurumu olarak Ulusal Ajans’ın her yıl düzenlediği İlköğretim Kurumlarına yönelik proje destek programlarından Erasmus+ KA2  kapsamında  ‘’Eurobook Buddies ‘’ isimli projemizin 4. Toplantısını yapmak üzere İtalya ziyaretini gerçekleştireceklerdir .

Projemizde İngiltere , Yunanistan, Polonya ,İtalya ve okulumuz Altınyıldız İlköğretim Kurumu yer almaktadır.Öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz 13-17 Ekim tarihleri arasında  dört  gün sürecek olan ziyaretlerinde çeşitli etkinliklerde ,toplantılarda ve ziyaretlerde  bulunacaklardır.

İtalya toplantımıza 3 öğretmenimiz ve 2 öğrencimiz katılmışlardır.Toplantıya  katılan öğretmenlerimiz ; Sabri  Elkatmış , Perihan Çıtak Savran ve Emrah Kamacı, öğrencilerimiz ise Rümeysa Vıcıl ve Beyza Eravcı’dır. Nisan ayında Yunanistan ziyaretimiz ve Mayıs sonunda da İngiltere ziyaretlerimizle devam edecek olan proje toplantılarımızın eğitim alanındaki uluslararası anlayışları kurumuzu yansıtması amacıyla artarak devam edecektir. Altınyıldız İlköğretim Kurumu olarak yurtdışındaki proje ekibimize hayırlı yolculuklar diliyoruz.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.