banner461
banner195

Bakan Cevdet Yılmaz’ı Lara Koleji Öğrencileri Karşıladı

Özel Nevşehir Lara Koleji öğrencilerinden İlimize ziyarete gelen Sanayi ve Kalkınma Bakanı Cevdet YILMAZ’a hoş geldin karşılaması yapıldı.

Bakan Cevdet Yılmaz’ı Lara Koleji Öğrencileri Karşıladı
22 Aralık 2012 Cumartesi 16:24

banner143
banner134

 Özel Nevşehir Lara Koleji öğrencilerinden İlimize ziyarete gelen Sanayi ve Kalkınma Bakanı Cevdet YILMAZ’a hoş geldin karşılaması yapıldı.Kapadokya Dedeman Otel'de düzenlenen Genç Sanayiciler ve İş Adamları Derneği'nin (GESİAD) 2012 Ekonomi Töreni'ne katılan Bakan Yılmaz'ı  konferans salonunun girişinde Lara Koleji öğrencileri çiçeklerle karşıladı.

Karşılamadan oldukça memnun kalan Bakan YILMAZ Lara’lı öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi. Fotoğraf çekiminden sonra bakan YILMAZ kendisine sürpriz bir karşılamada bulunan Lara Koleji öğrencileri ile bir süre  sohbet etti ve bu hoş süprizden dolayı memnuniyetini ve teşekkürlerini bildirdi.Laralı miniklerin karşılamadaki tebessümlerini karşılıksız bırakmayan Sanayi ve Kalkınma Bakanı Cevdet YILMAZ daha sonra otelin konferans salonunda bir konuşma yaptı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Yanlış zihniyet - 5 yıl önce
öğrentcileri gecenin yarısında dedeman oeline pankart hazırlayıp getiren zihniyet yanlış...okullarının adını gesiad toplantısında bakana çiçek vererek değil,eğitimle göster.